Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
sobolewska.pl
Najnowsze recenzje
1 2 3 4
 • [awatar]
  sobolewska.pl
  Za długa, za skomplikowana, trudno mi się czytało.
 • [awatar]
  sobolewska.pl
  Króciutka, ale znalazłam w niej wszystkie informacje, ktore potrzebowałam.
 • [awatar]
  sobolewska.pl
  Książka dobra, ale niewiele jest tutaj ponad to, co Agatha sama napisała w autobiografii.
 • [awatar]
  sobolewska.pl
  Książka dla nas, kobiet. Jeśli masz słabo płatną pracę, beznadziejnego szefa, wstrętne koleżanki, problemy rodzinne, zdrowotne etc. przeczytaj tę ksiązkę. Z jakimi przeciwnościami losu zmagały się te panie, ktore doszły do celu i podbiły świat. Począwszy od zawirowań historycznych, przez dramaty rodzinne jak pożar domu, do sprzedaży przez własne matki jako kurtyzany. Historie sa niesamowite. Jedną gwiazdkę odejmuję za styl autorki. Styl pisarski pogmatwany, nie lubię, kiedy autor gmatwa zdania, na siłę tworząc pseu­doin­tryg­ujac­e opisy.
 • [awatar]
  sobolewska.pl
  Bardzo dobra książka. Większa część książki bardzo przydatna, można od zaraz zmienić niepotrzebne nawyki. Reszta książki to wypełniacz, aby było więcej stron, tematy poboczne i włożone do tekstu jakby na siłę.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
9
 • Sprawa mądrych małp
  Gardner, Erle Stanley
 • Niespodziewany gość
  Christie, Agatha
 • Sprawa haczyka z przynętą
  Gardner, Erle Stanley
 • Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia
  Gardner, Erle Stanley
 • Sprawa leniwego kochanka
  Gardner, Erle Stanley
 • Sprawa fałszywego biskupa
  Gardner, Earle Stanley
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo