Psychodietetyka:

Jak wyjść z błędnego koła odchudzania

Inne tytuły:
czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania
Autor:
Karolina Gruszecka
Lektor:
Karolina Gruszecka
Wydawcy:
Legimi (2023)
Sensus (2020-2023)
Grupa Wydawnicza Helion (2020)
ebookpoint BIBLIO (2020)
Wydane w seriach:
Osobowość Odnowa
Sensus
Sensus (Wydawnictwo Helion)
Autotagi:
audiobooki
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
poradniki
Więcej informacji...
3.0

Książka "Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania" - jedyna, która jest Ci potrzebna

Kochana! Przyznaj, ile razy w życiu przechodziłaś na dietę odchudzającą? Albo chociaż o niej myślałaś? Jak często zadręczasz się z powodu kilogramów, które Twoim zdaniem są nadprogramowe, zbędne i powinny zniknąć? Teraz, natychmiast albo po tygodniu, miesiącu, roku odmawiania sobie ulubionego jedzenia i zastępowania go wstrętnym "karton-gipsem", który podobno jest fit... Tak to niestety nie działa. Dieta polegająca na wiecznych wyrzeczeniach prowadzi do błędnego koła nieskutecznego odchudzania. Opuść ten nieszczęsny krąg i zastosuj zamiast niej system żywienia, który przyniesie rezultaty, a jednocześnie sprawi Ci przyjemność!

O czym jest "Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania", czyli książka Karoliny Gruszeckiej?

Poradnik, który przygotowała dla Ciebie Karolina Gruszecka, dietetyczka, instruktorka fitness i trenerka personalna, stanowi zbiór konkretnych, życiowych i przede wszystkim skutecznych rad. Autorka bazuje na własnym doświadczeniu czerpanym z indywidualnej pracy z pacjentkami oraz na wiedzy z zakresu psychodietetyki. Po przeczytaniu książki "Psychodietetyka, czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania" zrozumiesz, że wcale nie potrzebujesz pomocy sztabu dietetyków, trenerów i coachów. Siła tkwi w Tobie - nawet bez wsparcia otoczenia jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Jeśli pragniesz wyjść z błędnego koła odchudzania, lepiej radzić sobie ze stresem, skończyć z ciągłym podjadaniem, odzyskać zdrowy stosunek do jedzenia, uwierzyć w siebie i pozbyć się kompleksów - tu znajdziesz potrzebne do tego narzędzia. Przekonaj się, że możesz cieszyć się wymarzoną sylwetką bez rezygnowania ze wszystkich przyjemności!

Polecamy także książki o samorozwoju dostępne w ofercie.

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • KAROLINA GRUSZECKA - magister dietetyki i absolwentka psychodietetyki. • Książka ma 21 rozdziałów. Prawie przed każdym z rozdziałów jest kolorowe zdjęcie autorki. Najbardziej frapujące/intrygujące zdjęcie jest na str. 142. • Jednym razem autorka proponuje aby ;prowadzić „Dobry dzienniczek żywieniowy” i zapisywać w nim wszystko co zostało zjedzone i wypite, o której to było godzinie i w jakim miejscu zostało spożyte. • Innym razem nie poleca liczenia kaloryczności posiłków. • Stwierdza , że: „dieta ma być dla mnie, a nie ja dla diety”. • Stwierdza również, że wszystko zaczyna się w głowie oraz wyróżnia następujące rodzaje stresu: stres EMOCJONALNY, stres METABOLICZNY, stres FIZYCZNY, stres POZNAWCZY • stres ŻYCIOWY, stres ODPORNOŚCIOWY, stres STRUKTURALNY, stres TOKSYCZNY, stres TLENOWY, stres ENERGETYCZNY. • Proponuje również 100 punktową listę przyjemności które ją odstresowują. • Po każdym z rozdziałów jest krótkie podsumowanie podane w punktach, w nich m.in. możemy przeczytać: • Uważność umożliwia lepszą relację z jedzeniem. Pozwala lepiej wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki temu... nie będzie Ci potrzebny żaden dietetyk! • Nie przejmuj się czymś na, co nie masz wpływu. Szkoda Twojego zdrowia!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:czyli jak wyjść z błędnego koła odchudzania
Autor:Karolina Gruszecka
Lektor:Karolina Gruszecka
Wydawcy:Legimi (2023) Sensus (2020-2023) Grupa Wydawnicza Helion (2020) ebookpoint BIBLIO (2020)
Serie wydawnicze:Osobowość Odnowa Sensus Sensus (Wydawnictwo Helion)
ISBN:978-83-283-5878-2 978-83-283-6855-2 978-83-283-6958-0 978-83-8322-879-2 978-83-8322-939-3 978-83-8322-969-0
Autotagi:audiobooki dokumenty elektroniczne druk e-booki elementy biograficzne książki literatura literatura stosowana nagrania podręczniki poradniki poradniki i przewodniki publikacje popularnonaukowe zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 7 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo