Gdzie ta magia ?
1 2 3
Wiadomości: 48

dariusz @ 17.05.2012 08:48


W sumie gdyby emitować dźwięk przewracanej kartki i wydzielać specjalnie przygotowane estry z kartridża...

To tak jak trzask migawki w aparacie cyfrowym. Pierwsza rzecz którą wyłączam

Link    PW    Źródło
Napisano: 17.05.2012 15:07:56
 
Wiadomości: 46

też prawda, nic bardziej irytującego :-)

Link    PW    Źródło
Napisano: 17.05.2012 17:02:48
 
Wiadomości: 88

Jeszcze bardziej jest irytujące jak w telefonie nie mogę tego dźwięku wyłączyć... swoją drogą - ludzie czytają książki już nawet w telefonach, to już chyba przesada...

Link    PW    Źródło
Napisano: 28.05.2012 12:21:51
 
Wiadomości: 46

Niekoniecznie :-) mój kolega ma wieelki telefon, pytanie czy to wygodne ( kieszeń). Osobiście jestem zwolenniczką telefonu do dzwonienia i wystarczy. Z drugiej strony jak czasami utkniemy gdzieś książkowo nieprzygotowani, to taki sprzęt daje jakieś rozwiązanie. Z trzeciej strony założę się, że większość ląduje telefonem na FB a nie na kartach powieści...

Link    PW    Źródło
Napisano: 28.05.2012 18:19:19
 
Wiadomości: 71

Taa, a później narzekają, jakie te ebooki beznadziejne, ciągle od nich bolą oczy...

Link    PW    Źródło
Napisano: 28.05.2012 19:15:46 , ostatnia edycja: emssik, 28.05.2012 19:16:01
 
Wiadomości: 1

Mam Amazona od 4 miesięcy jestem bardzo zadowolona. Oczywiście czytam również książki (nowości :)) ale taki czytnik to świetna sprawa i polecam

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 26.06.2012 14:25:08
 
Wiadomości: 46

No tak, jest jeszcze jedna zaleta książki papierowej... Bez stresu można ją zabrać na plażę, a piasek, który zgromadzi między kartkami jeszcze nas w domu ucieszy :-) zdecydowanie nie chciałabym piaseczku w moim e-booku....

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 26.06.2012 19:31:17
 
Wiadomości: 71

Nie wspominając o wysokiej temperaturze, która nie za bardzo sprzyja trwałości ebook readera.

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 27.06.2012 11:57:23
 
Wiadomości: 48

Na plażę nie brałem, ale wieczorem po plaży lektura jak najbardziej wskazana, a to co akurat czytam ma rozmiar unie­możl­iwia­jący­ branie na wakacje

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 27.08.2012 08:49:27
 
Wiadomości: 46

Doświadczyłam kolejnego mankamentu e-book readera. Niedawno - na własnych oczach.. Będąc na całkiem relaksującym wyjeździe w Ciechocinku, przyjemnie pozbawiona telewizji i innego skomplikowanego codziennego sprzętu, oddałam się w wolnej chwili lekturze. Lektura bardzo wciągająca, okoliczności wspaniałe do spokojnego czytania.... i koniec baterii, zero kabelka... wnerw krótko mówiąc :-/ musiałam 3 dni czekać na powrót do domu i TEGO kabelka, który pozbawił mnie całych godzin wspaniałej lektury przy kominku...

Link    PW    Źródło
Napisano: 18.10.2012 22:08:44
 
1 2 3
Szukaj w wątku
emssik
Markus
myszy0
tris
wera544
Olciaczar
Nawrotka
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo