Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
IwonaCh

Bibliotekarka, mama 9-latki która wyssała z mlekiem matki zamiłowanie do czytania.

Najnowsze recenzje
 • [awatar]
  IwonaCh
  Książka nietuzinkowa, wciągająca od pierwszych stronic. Niebanalny temat, świetne kreacje postaci, odpowiednie tempo akcji. Z niec­ierp­liwo­ścią­ wyczekiwałam kolejnych tomów, nie zawiodłam się. Polecam!
 • [awatar]
  IwonaCh
  Świetna kontynuacja powieści "Klejnot". Dynamiczna akcja, nowe wątki... Najlepszą rekomendacją jest chyba fakt, że przeczytałam ją w jedno popołudnie. Tych, którzy pokochali bohaterów "Klejnotu" książka zapewne nie rozczaruje, a jedynie zaostrzy apetyt na kolejne części... Czy Violet uda się opuścić Klejnot? Czy porzuci Asha i Raven? I co wspólnego z jej ucieczką ma Garnet? Kim, lub czym jest Biała Róża? Odpowiedzi na te pytania czekają na Was w "Białej Róży". Miłej lektury :)
 • [awatar]
  IwonaCh
  Moim zdaniem najsłabsza część trylogii. Autorce brakło pomysłu na zokończenie, chciała aby było zaskakujące - i w sumie jest, ale pozostawia duży niedosyt. Według mnie sukces części pierwszej zmobilizował autorkę do zbyt szybkiego tempa pisania kolejnych części, w efekcie - niezbyt przemyślana końcówka. Szkoda.
 • [awatar]
  IwonaCh
  Doskonały przewodnik dla rodzin w których pojawiło się dziecko z przepukliną oponowo-rdzeniową. Pierwszy elementarz pozwalający zapoznać się z chorobą dziecka, jej konsenkwencjami oraz sposobami leczenia i rehabilitacji.
 • [awatar]
  IwonaCh
  Fantastyczny pomysł na książkę dla dzieci które jeszcze nie potrafią czytać. Świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię dziecka i jego zasób słownictwa. Cudowny sposób na wspólną rodzinną rozrywkę. Troszkę odstraszyła mnie cena, ale dziś widziałm, przecenę książeczek o miasteczku Mamoko i chyba się skuszę
Ostatnio ocenione
1 2 3 4
 • Pocałunek zdrajcy
  Beaty, Erin
 • Malowany człowiek
  Brett, Peter V.
 • Pożeracze książek
  Bertman, Jennifer Chambliss
 • Mały Książę
  Saint-Exupéry, Antoine de
 • Miasteczko Mamoko
  Mizielińska, Aleksandra
 • Biała róża
  Ewing, Amy
Należy do grup

BeataW
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo