Wybaczam ci

Autor:
Remigiusz Mróz
Lektorzy:
Agnieszka Więdłocha
Antoni Pawlicki
Wyd. w latach:
2012 - 2023
Wydane w seriach:
Ina Kobryn
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Ina Kobryn - Remigiusz Mróz
ISBN:
9788366981553, 978-83-66839-82-3
978-83-66839-83-0, 978-83-67815-22-2
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
dokumenty elektroniczne
druk
książki
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
4.4 (30 głosów)

AUDIOBOOK. Książka mówiona w formacie MP3. Pierwszy tom cyklu. Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny. Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością. Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner… Kolejny tom nosi tytuł "Nie ufaj mu".
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • ksiązka wciąga ale końcówka - jak dla mnie troszkę przeforsowana , • choc czyta się fajnie
  • Bardzo dobra, czyta się szybko, bardzo wciągająca
  • Dobra książka, aczkolwiek niezbyt wytrawna idealna na letni dzień kiedy nie ma nic do roboty i chce się ochłodzić.
  • Świetna. Choć końcówka pędziła jakby toneru miało brakować w drukarni 😉
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Remigiusz Mróz
Lektorzy:Agnieszka Więdłocha Antoni Pawlicki
Wydawcy:Storybox.pl (2021-2023) Legimi (2021) Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2012-2021) IBUK Libra (2012) Wydawnictwo Poznańskie Heraclon International Czwarta Strona - Wydawnictwo Poznańskie
Serie wydawnicze:Ina Kobryn Audiobook Audiobook - Heraclon International Ina Kobryn - Remigiusz Mróz
ISBN:9788366981553 978-83-66839-82-3 978-83-66839-83-0 978-83-67815-22-2
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 12 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo