Noc z czwartku na niedzielę

Autor:
Gaja Grzegorzewska
Wyd. w latach:
2006 - 2019
Wydane w seriach:
Polska Kolekcja Kryminalna
Prywatna Detektyw Julia Dobrowolska
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
powieści
Więcej informacji...
4.7 (3 głosy)

Piękna detektyw w roli telewizyjnej śledczej, która na oczach widzów bada serię morderstw w najmodniejszym krakowskim klubie. Prywatna detektyw, Julia Dobrowolska, przyjmuje intratną pracę w detektywistycznym show u boku gwiazdy telewizyjnej, Wiktora Bergena. Odtąd jej śledztwom towarzyszy ekipa telewizyjna, a Julia musi się podporządkować dość ekscentrycznym wymaganiom Bergena. Gdy dzwoni do niej siostra, detektywka nie spodziewa się, że chodzi o kryminalną sprawę, a już na pewno nie tak złożoną i mroczną. Siostra była świadkiem morderstwa... Nim Julia zdąży wysłuchać zeznań świadków zabójstwa, ginie następna osoba, a zaraz potem kolejna... A wszystko w jednej krakowskiej kamienicy, której właścicielem jest brat bliskiego Julii mężczyzny. W labiryntach osobliwego klubu, wielopoziomowego jak sama zagadka, ukrytych jest wiele tajemnic. Pojawiają się też pożądanie i zagrożenie, których Julia nie uniknie... A morderca czyha gdzieś bardzo blisko... Czy w blasku kamer, w zamkniętej przestrzeni, Julia Dobrowolska zdoła dopaść seryjnego zabójcę? A może sprawców jest więcej?
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Niesamowicie wciągająca lektura, którą się pochłania w momencie! Akcja dzieje się w Krakowie, wiec tym bardziej przyjemnie się to czyta. Grzegorzewska świetnie buduje napięcie, postaci nie są "cukierkowe", brak w jej twórczości błędów merytorycznych. Wielki plus.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Gaja Grzegorzewska
Wydawcy:Legimi (2019) Wydawnictwo Literackie Oficyna Literacka Noir sur Blanc (2014-2019) NASBI (2016) IBUK Libra (2016) Wydaw. Literackie (2016) ebookpoint BIBLIO (2016) EMG Ewa Mańkowska-Grin (2006-2007)
Serie wydawnicze:Polska Kolekcja Kryminalna Prywatna Detektyw Julia Dobrowolska
ISBN:978-83-08-05873-2 978-83-08-06176-3 978-83-922980-6-9 978-83-92280-6-9 978-83-08-061176-3
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 17 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo