Amator (?)
Wiadomości: 324

A czy wśród nas - użytkowników Portalu - są także twórcy? Oficjalnie amatorzy, ale z dorobkiem wartym pokazania światu?

Chwalcie się osiągnięciami, wrzucajcie linki, albo opowiadania prosto na forum!

Co myślicie o tym, by dać twórcom szansę elektronicznej publikacji swoich dzieł w.bibliotece.pl (self-publishing)?

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.09.2012 21:34:19
 
Wiadomości: 5

Jak już niektórzy zauważyli prowadzę bloga Lustro Biblioteki :-)

Zapraszam wszystkich chętnych do odwiedzania, choć tu w.bibliotece bardzo przyjazna atmosfera, nie sądziłam że poratl tak bardzo się rozwinie. Brawo! Pomyślałam iż rejestrując się podam kilka ciekawych tematów, rozwinę dyskusję i zaciekawię nowymi informacjami.

W Lustrze Biblioteki znajdziecie informacje o:
- działalności bibliotek polskich i zagranicznych
- nowinkach bibliotecznych
- książkach i ich nietypowych przemianach
- wydarzeniach bibliotecznych i czytelniczych
- ciekawostkach znanych i mniej znanych
- i wiele innych.

Znajdziecie mnie na www.lust­robi­blio­teki­.pl Zapraszam!

Kolejno odwiedzam polskie biblioteki i raportuję o ich działalności, akcjach, wydarzeniach, ofercie kulturalno-edukacyjnej i o ciekawostkach. Także czekam na propozycje i zaproszenia :-)
Piszę również o róznych formach książki: lilipucia książeczka, jadalna książka, o labiryntach, dominie...
Także o rzeźbach z książek, świętach związanych z bibliotekami, książkami, akcjami czytelniczymi, itd.

Dodatkowo interesuje mnie tematyka Biblioteki 2.0, nowinki technologiczne. Krótko mówiąc analizuję i piszę na tematy naukowe ściśle związanymi z informacją naukową i bibl­iote­kozn­awst­wem.

Na fb www.facebook.com

P.S.: Bardzo dobry temat na zapoznanie się z działalnością czytelników w.bibliotece :-) Będę na bieżąco obserwować. Pokażcie się!

+2 pouczający
Link    PW    Źródło
Napisano: 21.09.2012 21:36:19 , ostatnia edycja: LustroBiblioteki, 21.09.2012 21:40:49
 
Wiadomości: 10

Ja pisze opowiadania i pokazuje znajomym bo jakoś nie mam odwagi wstawić na blog

Link    PW    Źródło
Napisano: 18.08.2015 02:30:33
 
Wiadomości: 3

Ja prowadzę bloga - Papierowy Morderca - na stronach którego recenzuję różnego rodzaju literaturę, ale skupiam się przede wszystkim na kryminalne. Poza tym na blogu znajdziecie próbkę mojej twórczości pod postacią dwóch opowiadań, kryminalnego "Drugiego dna" oraz fantastycznego "Mistrza sztuk wszelakich".
Zapomniałabym! Dla serwisu Bookeriada tworzę teksty z cyklu "Anatomia Literackich Zbrodni", które znajdziecie też na blogu.
Zapraszam!

Link    PW    Źródło
Napisano: 07.12.2016 10:21:50
 
Wiadomości: 1

Oficyna Wydawnicza Biura Tłumaczy i Centrum Kształcenia Języków Obcych [www.translatorKL.pl], chętnie podzieli się swoim dorobkiem :)😊. Pod adresem tego linku znajdziemy zestawienie wszystkich propozycji, rownież tych stworzonych i wydanych w zaskakującej formie :)😊 [translatorkl.pl]. Korzystając z poniższych linków, dotrzemy do opisów każdej z nich:
1/ translatorkl.pl
2/ translatorkl.pl
3/ translatorkl.pl
4/ translatorkl.pl
5/ translatorkl.pl
Już wkrótce pojawi się nowa pozycja pt. „UWT, czyli Uzasadnienia Wyborów Translatorskich” . Zapraszam.

Link    PW    Źródło
Napisano: 24.06.2017 20:18:21
 
Wiadomości: 2

Napisałam dwie książki z dziedziny rozwoju duchowego i osobistego.

Link    PW    Źródło
Napisano: 16.04.2021 19:22:39
 
Szukaj w wątku
szu
LustroBiblioteki
Olciaczar
PapierowyMorderca
www.TranslatorKL.pl
szam.anka
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo