Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
szam.anka
Ekspozycja

Po raz pierwszy ktoś tak wyraźnie i dosadnie dla mnie, określił profil dawcy i biorcy, oraz pokazał na przykładach sposoby zachowania się takich ludzi.

Myślę, że książka trafiła do mnie w odpowiednim momencie, akurat w czasie kiedy określałam na nowo priorytety mojego kierunku zawodowego. Byłam gotowa, aby dostrzec i zweryfikować sposoby działania, w zakresie świadczenia różnych usług. Usług nie tylko zawodowych, ale także na gruncie prywatnym, w relacjach z najbliższymi.

Książka w moim przekonaniu nie dotyczy tylko biznesu. Jakże często jesteśmy dawcami w naszych relacjach. Poświęcamy najbliższym czas, uwagę, dajemy dobre rady, lub wykonujemy za kogoś pracę, ale nie otrzymujemy zbyt wiele w zamian. Dobrze jest to zobaczyć Dobrze jest dotrzeć do przyczyn takiego stanu rzeczy. Warto. Bo to poprawi jakość naszych relacji.

Komu poleciłabym książkę?
Nie jest ona dla wszystkich, więc nie mogę powiedzieć: każdemu.
Przeczytaj ją jeśli
- nigdy nie prowadziłeś działalności i nie wiesz nawet jak wyliczyć koszty produkcji
- rozdajesz na prawo i lewo swoje dzieła i jesteś już tym sfrustrowany, myśląc że jeśli nie rozdasz to i tak nikt od ciebie nie kupi.
- przymierzasz się do rozpoczęcia działalności, ale jedynym problemem jaki przychodzi ci do głowy jest wybór logo i druk wizytówek
- nie masz pojęcia jak wyliczyć swój czas pracy przy tworzeniu i kreowaniu
- jesteś przekonany że jako wyjątkowy artysta możesz dyktować dowolne ceny jakie przyjdą ci do głowy
Książka rzeczywiście odpowiada na pytanie : jak wycenić swoją twórczość?
Jeśli jednak prowadzisz już dochodową działalność to przeczytanie jej będzie jedynie doznaniem duchowym, bowiem Basia to nie tylko utalentowana plastycznie osoba, ale posiadająca również lekkie pióro i cięty dowcip.
całość dostępna: anna­agni­eszk­atok­arska.blogspot.com

Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo