Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
szynia
Najnowsze recenzje
 • [awatar]
  szynia
  Świetna książka. O życiu, radzeniu sobie ze śmiercią matki, porządkowaniu jej drobiazgów i wspomnień wspólnego życia. Najpierw przesłuchałam nagranie, ale musiałam jednak jeszcze przeczytać książkę. Każde słowo ma tu znaczenie, czasem nie jedno. Musiałam zatrzymać się i przemyśleć niektóre sprawy, poddać się atmosferze, nastrojom, które płyną z tych krótkich opowiadań o czasie, który minął. • I humor! Autor ma doskonałe poczucie humoru.
 • [awatar]
  szynia
  Świetna książka. Bardzo dużo informacji o Polsce z czasów "wyjścia". Historie osobiste - niesamowite i przede wszystkim różnorodne. Człowiek i jego los uzależniony od decyzji politycznych, wichrów historii. Polecam!
Ostatnio ocenione
 • Rzeczy, których nie wyrzuciłem
  Wicha, Marcin
 • Księga Wyjścia
  Grynberg, Mikołaj
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo