Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Pocahontas
Najnowsze recenzje
 • [awatar]
  Pocahontas
  Ciekawy kryminał! "Wciągał" i trzymał w napięciu, a na koniec zaskoczył. Jednego tylko było odrobinę za dużo - dokładnych opisów gnijących ciał i tego wszystkiego, z czym się spotykają fachowcy w prosektorium, ale jak to u Simona Becketa...:)) Oczywiście to buduje atmosferę, ale można byłoby trochę to ograniczyć i bez takiej drobiazgowej dokładności ;) • Polecam miłośnikom kryminałów i trupich farm.
 • [awatar]
  Pocahontas
  R*E*W*E*L*A*C*Y*J*N*A*!!!! Rzadko daję maksymalną ilość gwiazdek, ale tym razem nie mogłam uczynić inaczej :) Książka na jeden, góra dwa wieczory, bo nie sposób się od niej oderwać. Uwielbiam takie zagmatwane historie, owiane tajemnicą, do samego końca trzymające w napięciu i z psychologią kliniczną w tle. Już "Pasażer 23" baaardzo mi się spodobał, ale "Terapia" jest jeszcze lepsza! Szczerze POLECAM!!
 • [awatar]
  Pocahontas
  Świetny kryminał/thriller!!! Nie jest przeraźliwie mroczny i brutalny, taki "w sam raz" :) Trzyma odpowiednio w napięciu, nie nudzi! Ktoś, kto jest wielbicielem Rzymu będzie dodatkowo ukontentowany, gdyż jest tam dużo opisów autentycznych miejsc i zabytków Wiecznego Miasta.
Ostatnio ocenione
 • Szepty zmarłych
  Beckett, Simon
 • Terapia
  Fitzek, Sebastian
 • Trybunał dusz
  Carrisi, Donato
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo