Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
picolo2002
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
...
16
 • [awatar]
  picolo2002
  Książka jest bardzo fajna i lekka w czytaniu. Dobry pomysł na lekki horror. Jest kilka niedorzeczności, które i tak nie dyskwalifikują treści książki. Polecam przeczytać.
 • [awatar]
  picolo2002
  Książce przyznaję tylko dwie gwiazdki za to, że brak w niej dynamiki akcji co powoduje , iż jest ona nudna i jej akcja nie jest wciągająca. Zakończenie jej też jest dla mnie mega rozczarowaniem.
 • [awatar]
  picolo2002
  Książka i jej treść jest fajna, czyta się z dużym zain­tere­sowa­niem­. Treść jest logiczna i sensowna. Polecam
 • [awatar]
  picolo2002
  Wg mnie książka jest irracjonalna. Autor prowadził w niej kilka nieistotnych wątków . Irracjonalizm to niby zemsta na policjancie , nieinformowanie żony o bezpośrednim zagrożeniu żony i męża oraz o planowanym i niebezpiecznym działaniu. Jeden człowiek psychol nie mógł tego wszystkiego zaplanować i przewidzieć. Treść zbyt mocno naciągana. Ale to tylko moja opinia.
 • [awatar]
  picolo2002
  Szczerze , wynudziłem się podczas czytania tej książki. Mega nudna treść, akcja flegmatyczna, brak napięcia i ciekawości co dalej. Reasumując szkoda czasu, przepraszam za określenie ale same pierdoly banalnie wyjęte z mchu i paproci.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
13
 • Krwawnica
  Gorzka, Mieczysław
 • Cevenole
  Żaromski, Marek
 • Chwasty
  Jóźwik, Krzysztof
 • Sznyta
  Widerski, Adam
 • Kukły
  Siembieda, Maciej
 • Niewiadoma
  Stelar, Marek
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo