Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
olivia_wiktoria
Ekspozycja

Jeśli ktoś z was czyta serię Omen Gwiazd, to musicie wiedzieć, że ja już strasznie długo czekam na kolejny tom tej serii po polsku. Ile trzeba na niego czekać?! Ostatni tom który czytałam po polsku z serii Omenu Gwiazd to: Znak Księżyca w którym Sójcze Pióro, Wiewiórczy Lot, Gołębie Skrzydło i Lisie coś tam dotarli do gór, do plemienia, które znowu ma kłopoty.

Ale dowiedziałam się że jednak jest nowy tom z tej serii. 5 TOM! Nazywa się Zapomniana Wojowniczka, ale jeszcze tego tomu nie ma w bibliotekach, a ja tylko wypożyczam, ja nie kupuję, więc nie mogę go tej książki jeszcze przeczytać i będę musiała poczekać :(😞 ...

9788382031430.jpg 9788382031430
jpg, 26 KiB, 240x360
Komentarze (0)

Witam na moim blogu! Dopiero dołączyłam.

Bardzo lubię czytać. Moją ulubioną serią książek są "Wojownicy", teraz jestem na serii "Omen Gwiazd". POLECAM!

Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo