Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
makimaki.ip
Najnowsze recenzje
1 2 3 4
 • [awatar]
  makimaki.ip
  Szybko się czyta, lekko i przyjemnie. Nie powala. Po prostu fabularna książka, dobra do pociągu, na wyjazd, bo nie męczy, jest lekko i sprawnie pisana, ciekawie. Takie książki są naprawdę potrzebne, nie można ciągle czytać ciężkich, inteligentnych tomiszczy, a nie każdy lubi romanse. Dlatego ta cienka książka sprawdzi się zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny, na lekkie niez­obow­iązu­jące­ chwile.
 • [awatar]
  makimaki.ip
  Tragedia. Można by to skrócić, bo jest rozwlekłe. Ciesze się, że inni pisarze mogli pisać fantastykę, bo na sadze Wiedźmina bardzo się zawiodłam. Czytałam na siłę.
 • [awatar]
  makimaki.ip
  Majstersztyk.
 • [awatar]
  makimaki.ip
  Wspaniale napisana. Autorka płynie po słowach, a historie tam zawarte są unikatowe. Po tytule nie spodziewałam się głębi, a oto zanurzyłam się w niezwykłej opowieści. Polecam. Niezwykły obraz starości, tolerancji i wzmianek żydowskich, japońskich i nienawiści.
 • [awatar]
  makimaki.ip
  Mistrzostwo gatunku! Najlepsza książka obyczajowa, która może stać na równi obok wielkich dzieł. Jest warta uwagi. Dla miłośników życia, prawdy i sensu -obowiązkowa!
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5 6
 • Mag
  Fowles, John
 • Dziewczyna z sąsiedztwa
  Ketchum, Jack
 • Adwokat
  Margolin, Phillip M.
 • Pani Jeziora
  Sapkowski, Andrzej
 • Wielki marsz
  King, Stephen
 • Leonardo da Vinci
  Isaacson, Walter
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo