Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
koscielak.anna
Najnowsze recenzje
 • [awatar]
  koscielak.anna
  Niestety, widzę pewną powtarzalność względem pierwszej serii. Jednak czyta się łatwo, napisana dość prostym językiem. Wolałam "Ja, Diablica", kolejne tomy nie są już takie niezwykłe.
 • [awatar]
  koscielak.anna
  Wielki + za rozwój autorki! Książka napisana o wiele bogatszym językiem, z ciekawszą składnią niż poprzednie jej pozycje. • Jest to przeurocza i prześmieszna komedia kryminalna z kotem w roli głównej. Zaskakujące zakończenie, ciekawe zwroty akcji i do tego ten kot... jeżeli ktoś z Państwa ma kota to polecam tę pozycję. Ja śmiałam się głośno czytając tę książkę, mimo, że trupów ściele się gęsto.
 • [awatar]
  koscielak.anna
  Kolejna z serii Kwiat paproci. Napisana dość prostym językiem, czasem mam wrażenie, że autorka się powtarza. Niemniej jednak, bardzo przyjemnie się czyta, ciekawa fabuła wprowadzająca nieco informacji o słowiańskich zwyczajach i historii Polski. Wciągnęła mnie, rozbawiła i zachęciła do przeczytania kolejnych części. Myślę, że jest to super propozycja dla nawet dla licealistki lub początkującej studentki, zwłaszcza medycyny.
 • [awatar]
  koscielak.anna
  Pierwsza z serii Kwiat paproci. Bardzo przyjemnie się czyta, ciekawa fabuła wprowadzająca nieco informacji o słowiańskich zwyczajach i historii Polski. Wciągnęła mnie, rozbawiła i zachęciła do przeczytania kolejnych części.
Ostatnio ocenione
 • Ja, anielica
  Miszczuk, Katarzyna Berenika
 • Ja, diablica
  Miszczuk, Katarzyna Berenika
 • Ja cię kocham, a ty miau
  Miszczuk, Katarzyna Berenika
 • Jaga
  Miszczuk, Katarzyna Berenika
 • Szeptucha
  Miszczuk, Katarzyna Berenika
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo