Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
karolina_l
Najnowsze recenzje
 • [awatar]
  karolina_l
  Niezwykle wciągająca historia Beth od trudnego, samotnego dzieciństwa, odkrycie szachów po działania auto­dest­rukc­yjne­. Co zaskakuje, opisy pojedynków szachowych ani nie nudzą ani nie obciążają czytelnika, nawet jeśli o szachach ma się nikłe pojęcie. Przyznam, że po przeczytaniu tej książki aż mnie korci, żeby w końcu nauczyć się w nie grać. Książka z tych zasadniczo pozytywnych i aż się prosi o kontynuację. Polecam!
 • [awatar]
  karolina_l
  Wstrząsająca. W zasadzie to jedno słowo powinno wystarczyć. Wiele osób z nas nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo wybuch w Czarnobylu skaził terytorium Białorusi, jak wiele osób cierpi do dzisiaj i będzie cierpieć w następnych pokoleniach. Warto przeczytać, bo to świadectwa ludzi o jednym z największych katastrof w ostatnim 100-leciu.
 • [awatar]
  karolina_l
  Rewelacyjna, gorąco polecam! Czyta się błyskawicznie, bo losy bohaterki są tak poruszające, a jednocześnie koszmarne, że nie można się doczekać kolejnej strony i kolejnych niespodzianek, bo życie Christine to ciągła niespodzianka, każdego dnia i to zdecydowanie nie w konwencji komedii pomyłek, ale dramatu. To już druga powieść tego autora, która tak mnie poruszyła. Polecam także Drugie życie!
Ostatnio ocenione
 • Gambit królowej
  Tevis, Walter S.
 • Czarnobylska modlitwa
  Aleksievič, Svetlana Aleksandrovna
 • Zanim zasnę
  Watson, Steven J.
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo