Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
anna2010
Najnowsze recenzje
1 2
 • [awatar]
  anna2010
  Powieść napisana z poczuciem humoru, ale i powagą (kiedy fabuła tego wymagała).Powieść o życiu, przyjaźni, miłości, rozterkach, podejmowaniu decyji, które nie dotyczą tylko nas osobiście, ale wymagają uwzględnienia bliskich nam osób. Powieść o dążeniu, nie za wszelką cenę - czasem trzeba poczekać na to, aż życie samo nam powie, że to "teraz jest ten odpowiedni moment" - do celu. Przede wszystkim zaś jest to powieść o wartościach, miłości i przyjaźni. O tym, że można być dla siebie nawzajem najlepszym przyjacielem i wielką miłością życia. • PS Bohatece Rosie zdecydowanie można pozazdrościć najlepszych przyjaciół, jakich można sobie wymarzyć: szczerych, mówiązych prosto z mostu, ale i takich, którzy przytulą do piersi, jeśli trzeba.
 • [awatar]
  anna2010
  Książka dla wierzących w Boga, niewierzących, poszukujących, zabieganych, zagubionych i zapatrzonych w sukces. Książka, która "zmusza" do myślenia i przemyślenia swojego spojrzenia na życie. Książka o relacjach z Bogiem. Myślę jednak, iż nawet osoby, które nie "chodzą z Bogiem" - jak mawia autorka -mogą wiele wynieść na temat życia z tej lektury. Polecam zdecydowanie wszystkim.
 • [awatar]
  anna2010
  Dla mnie ta książka jest cudowna. Autorka ze swoim poczuciem humoru ukazuje, jak być asertywnym i nie mieć wyrzutów sumienia.Jak akceptować innych, a nie zmieniać ich na siłę wedle naszych upodobań. Książka być może nie dla każdego, trzeba być na nią otwartym; można ją też czytać z przymrużeniem oka. Książka do której na pewno będę powracać - choćby dla poprawy nastroju. :)
 • [awatar]
  anna2010
  Jeśli chcesz zastanowić się nad sobą, nad tym, co jest wokół Ciebie, i jak to zmienić jeśli nie daje Ci to szczęścia, to naprawdę warto przeczytać tę książkę, choćby po to, aby się zastanowić...
 • [awatar]
  anna2010
  Przyjemna, zabawna, dobra na poprawę nastroju.
Ostatnio ocenione
1 2 3
 • Love, Rosie
  Ahern, Cecelia
 • Teraz i na zawsze
  Daughtry, Mikki
 • Będę sławny, będę bogaty
  Lisiecka, Anna
 • Królowa Celtów
  Cussler, Clive
 • Bóg w wielkim mieście
  Olubińska, Katarzyna Wywiad
 • Pieprzyć to!
  Reinwarth, Alexandra
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo