Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
[awatar]
Warszawa Targówek BP
Rodzaj: Biblioteki publiczne
Telefon: 228142407
Województwo: mazowieckie
Adres: św. Wincentego 85
03-291 Warszawa
E-mail: info@multibiblioteka.waw.pl

Godziny pracy Administracji Biblioteki: pon-pt 8.00 – 16.00.

Biblioteka Publiczna Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy gromadzi, opracowuje, przechowuje i udostępnia zasoby dorobku nauki i kultury polskiej i światowej. W trosce o rozwój społeczeństwa informacyjnego oferuje dostęp do internetu wraz z pakietem multimedialnych usług dodatkowych. Wypełniając misję kulturotwórczą organizuje i animuje wydarzenia kulturalne służące integracji mieszkańców i rozwojowi społeczności lokalnej.

Biblioteka Publiczna dziś, to nowoczesne, multimedialne centrum informacji.
Obok dotychczasowych funkcji i usług oferujemy dostęp do niewyczerpanych zasobów globalnej informacji i e–komunikacji. Szukasz książki, czasopisma lub informacji, poszukujesz pracy, chcesz sprzedać lub kupić za pomocą internetu, piszesz rozprawę naukową, chcesz popracować z komputerem, zamierzasz odbyć wędrówkę po internecie lub wysłać e-maila do przyjaciela – przyjdź do Multimedialnej Biblioteki!

Przejdź na stronę biblioteki w portalu w.bibliotece.pl.
Patusza
malmichalska61
katarzyna_agnieszka
gosia_m5
katarzyna36
aliop4
olabidzinska93
Aldona.M
u.debowska
zuzannatela
juro50
karyna
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo