Rodzaj wydarzenia

literackie
WYDARZENIE
2019-6-6
T10:00
24.05.2019Spacer śladami „Lalkarza z Krakowa” z R.M. Romero – zapisy
[awatar]
Biblioteka Kraków

Czy przeczytaliście już debiutancką powieść R.M. Romero „Lalkarz z Krakowa”? Jeśli jeszcze nie, to czas nadrobić zaległości, bo 6 czerwca zapraszamy Was na literacki spacer śladami jej bohaterów! Wędrówka będzie tym bardziej wyjątkowa, że towarzyszyć nam będzie sama autorka!

R.M. Romero, na co dzień mieszkająca w Colorado w USA, w debiutanckiej powieści zainspirowanej wydarzeniami II Wojny Światowej, wspaniale splata elementy baśni i kultury ludowej z wydarzeniami historycznymi. W swojej książce pokazuje, jak wielka jest siła miłości i obecna w każdym z nas wola przetrwania, nawet w najm­rocz­niej­szyc­h czasach.

Spacer poprowadzi Dominika Stęclik –przewodnik po Krakowie. Start: godz. 10.00. Czas trwania: około 1,5 godziny.

Po spacerze, w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką”, będzie okazja do zdobycia podpisu autorki na własnych egzemplarzach „Lalkarza z Krakowa”.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą mailową na adres: promocja@biblioteka.krakow.pl. Istnieje możliwość zapisania grupy szkolnej (5-8 klasy).

Wkrótce podamy informację o miejscu zbiórki.

Lalkarz z Krakowa.jpg


Lalkarz z Krakowa.jpg Lalkarz z Krakowa
jpg, 37 KiB, 1024x282
Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Biblioteka Kraków
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo