Wyznania hollywoodzkiej gwiazdy

Tytuł oryginalny:
Confessions of a Holywood star
Autor:
Dyan Sheldon
Tłumacz:
Małgorzata Strzelec
Wydawca:
Wydawnictwo Amber (2004-2006)
Wydane w seriach:
My Nastolatki
ISBN:
83-241-1559-5, 83-241-2388-1
978-83-2412-488-6, 82-241-2488-8
Autotagi:
druk
książki
powieści
3.0

Hollywood to prostacka, materialistyczna, pozbawiona duchowości ziemia jałowa, którą rządzi Szatan noszący uszy Myszki Miki.Ponieważ moim przeznaczeniem jest zostać wielką aktorką, zawsze mówiłam, że wolę spędzić całe życie w teatrze niż raz zagrać w filmie. I mówiłam, że rozdział mojego życia pt. Carla Santini zamknie się wraz z końcem szkoły. I naprawdę wierzyłam w to, co mówię, słowo, ale wtedy na scenę wkroczyło przeznaczenie i zaproponowało mi ostatnią szansę zemsty na Carli za lata żalu i upokorzeń, których mi przysporzyła. Kto by odmówił?.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Trzecia część przygód Loli Cep i jej przyjaciół (poprzednie to: „Wyznania nastoletniej gwiazdy” oraz „Idealne życie”). • Rozpoczyna się lato, a w Dellwood ekipa z Hollywood kręci film! Carla Santini nawet gości głównych aktorów i oczywiście dostaje drobną rólkę. Ale Lola też nie zamierza rezygnować. • Właściwie cała książka sprowadza się do jednego tematu – usiłowań (bezskutecznych) Loli, aby choć porozmawiać z reżyserem. Przez to jest dość monotonna i już nie tak zabawna jak dwie poprzednie części. Ciekawe jest natomiast zakończenie (choć dość przewidywalne), a przede wszystkim zmiana nastawienia Loli do swoich porażek.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Katarynka
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo