Wszystko będzie dobrze

Autor:
Renata Kosin
Lektor:
Donata Cieślik
Wyd. w latach:
2022 - 2022
Wydane w seriach:
Wielkie Litery.pl
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
4.0 (2 głosy)

Miłość nas znajdzie, nawet jeżeli będziemy próbowali przed nią uciec. Ida jest rozwódką, która samotnie wychowuje nastoletniego syna i opiekuje się dwiema lekko zwariowanymi ciotkami. Wandzia i Ofelia to bliźniaczki o skrajnie różnych charakterach - pierwsza jest stateczna, druga postrzelona, obie jednak są tak samo energiczne i pomysłowe, przez co sprawiają mnóstwo kłopotów. Mają jednak jeden wspólny cel: pragną znaleźć Idzie męża, dlatego nie ustają w próbach swatania jej z prawie każdym wolnym mężczyzną, który pojawi się na horyzoncie, nie zważając na jej rozpaczliwe protesty.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Jak w czasach pandemii znaleźć rozwiedzionej wychowance nowego partnera, kiedy wokół zakazy, nakazy zmieniające się co chwila i ich sprzeczne interpretacje?. Świat dochodzi do absurdu - co odczuwa bohaterka "na własnej skórze"- gdy przyblokowy trawnik z ławeczką , gorliwi stróże prawa uznają za park. Współmieszkańcy przemykają chyłkiem do sklepu, nie używają wind, a rozmowy ,po sąsiedzku, prowadzi się na balkonach, nawet nie wychylając się z nich. . • A w tym pełnym niedomówień świecie dzielne starsze panie , bliźniaczki, "zwariowane cioteczki" Idy - stateczna Wanda i postrzelona Ofelia, znalazły sposób , by prowadzić "podziemie" fryzjerskie", organizować balkonowe spotkania towarzyskie i ku zaskoczeniu bohaterki, nauczyły się obsługiwać komputer. • Ale czy uda im się wyswatać naszą bohaterkę? • POLECAM tę powieść przypominającą początki "czasów zarazy?!", powieść pełną emocji i humoru. To "komedia pomyłek", jakie były nam dane w zakazach i nakazach i nieradzeniu sobie z nimi na początku nieznanej , pandemicznej rzeczywistości. Powieść czyta się bardzo szybko i przyjemnie. To bardzo dobra, moim zdaniem, lektura na lato.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Renata Kosin
Lektor:Donata Cieślik
Wydawcy:Wydawnictwo Filia (2022) Heraclon International (2022) Legimi (2022) StoryBox.pl (2022) Heraclon International. StoryBox.pl
Serie wydawnicze:Wielkie Litery.pl Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8195-993-3 978-83-8271-500-2 978-83-8271-802-7 978-83-8271-803-4 978-83-8280-068-5 978-83-8280-189-7
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza rodzina zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 14 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo