Wyprawa do lasu

Autor:
Katarzyna Vanevska
Wydawcy:
AWM (2021)
Agencja Wydawnicza Morex Jerzy Mostowski
Wydane w seriach:
Jeżyk i Sprężynka
ISBN:
978-83-8181-193-4
Autotagi:
druk
ikonografia
książki
poezja
wiersze
Źródło opisu: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie - Katalog księgozbioru
1.0

To wierszowana opowieść o wyprawie do lasu dwojga przyjaciół Jeżyka i Sprężynki. Przyjaciele wspólnie przygotowują się do wyprawy, aby razem spędzić czas i cieszyć się swoim towarzystwem. Jeżyk i Sprężynka przygotowują pamiątki z wyprawy fotografie oraz zielnik. Kiedy wracają pociągiem do domu, już planują kolejną podróż...
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Przykro mi to pisać, ale głębszego dna literatury dziecięcej dotychczas nie poznałam. Ta pozycja nie niesie za sobą absolutnie żadnej wartości - ani w warstwie dydaktycznej, ani artystycznej, ani poznawczej. Rymy tworzone chyba na siłę prowadzą do łamańców językowych i nieładu w składni. Używane słownictwo jest niepraktyczne. Fikcja bez jakiejkolwiek logiki zmieszana z treściami mającymi mieć wymiar dydaktyczny. Przez dziecko nie do odróżnienia, co jest co. • Pozycja zdecydowanie nie dla dzieci, których rodzice chcą przy okazji czytania nauczyć je czegoś o świecie lub wyrobić gust.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo