Powiedz mi, jak będzie

Autor:
Sylwia Trojanowska
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2020)
Legimi (2020)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Dobre chwile
ISBN:
9788366570030, 978-83-66553-32-3
978-83-66553-33-0
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.7 (3 głosy)

Trzy pary, trzy historie i filmowa fabuła, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony.

Wojciech nie szukał miłości, ale kiedy poznał Annę, już od pierwszego spotkania wiedział, że ta relacja będzie wyjątkowa.

Kinga była pewna, że znalazła tego jedynego mężczyznę. Zaufała mu całkowicie, ignorując kolegę z pracy, który od jakiegoś czasu spoglądał na nią z zainteresowaniem

Ola zawsze była zajęta pracą, lecz gdy spotkała Mateusza, zapragnęła od życia czegoś więcej.

Jedno wydarzenie sprawi, że drogi dotychczas obcych sobie ludzi niespodziewanie się przetną. Bolesne doświadczenie zmusi ich do zmierzenia się z najtrudniejszym pytaniem o przyszłość: co jeszcze szykuje los? Czy siła miłości zwycięży?

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • POLECAM tę pełną melancholii historię trzech par, bardzo różniących się od siebie par, których jednak drogi życiowe przecina jedno dramatyczne wydarzenie • Wojciech i Anna , Kinga i Dawid / i jeszcze zakochany w niej kolega z pracy, którego to zainteresowania swoją osobą Kinga nie zauważa/oraz Mateusz i Aleksandra - to świetnie i porywająco skonstruowani bohaterowie , którzy żyją codziennością, miłością, macierzyństwem, ale też kłopotami w zajściu w ciążę. • Trzy historie - piękne, wzruszające i pełne emocji.
  • Ciekawa, pełna emocji, zwłaszcza tych trudnych
  • Powieść ta to przepiękna opowieść o miłości ❤, rodzicielstwie 👨‍👩‍👧, ale i stracie 💔. Historia napisana w niezwykle przejmujący sposób, w której nie doszukacie się infantylności, ale odnajdziecie ogromne pokłady emocji. Zarówno tych pozytywnych, jak i trudnych. • 🚗 • Fabuła przedstawia historię trzech par, które poznajemy stopniowo w czasie przed TYM dniem. Wszystkie bowiem pary, w różnym stopniu i w różny sposób dotknęły opisane wydarzenie. • Wojciech i Anna - szczęśliwe małżeństwo, których oczkiem w głowie jest córeczka Julka 👧🏼. Niestety ich marzenia o dużej rodzinie nie mogą być zrealizowane z powodu komplikacji poporodowych, których skutki są nieodwracalne. • Kinga i Łukasz - młodzi lekarze 💉, przyjaciele, których z biegiem czasu połączy głębsze uczucie. Nie nastąpi to jednak od razu, a Kinga początkowo będzie w związku z innym mężczyzną, który będzie wydawał się jej spełnieniem marzeń. • I na końcu Ola i Mateusz. Ona psychoterapeutka, on sprzedawca samochodów. W ich małżeństwie do szczęścia brakuje dziecka, o które małżonkowie bardzo się starają. Aleksandra jednak traci wszystkie poprzednie ciąże i gdy po raz siódmy jej marzenie ma szansę się spełnić, stara się bardzo aby tym razem czekał ją szczęśliwy finał. Niestety sprawy się komplikują z powodu tajemnicy Mateusza, która odciska ogromne piętno na małżonkach. • 🚗 • Podczas czytania tej powieści łzy leciały mi same 😭. Przejmujący spacer Oli dosłownie rozdarł moje serce. Nawet na samo wspomnienie tego fragmentu wilgotnieją mi oczy. Ale nie była to jedyna sytuacja, która wzbudziła we mnie ogromne emocje. Ta powieść bowiem składa się głównie z emocji. • Na szczęście w końcówce fabuła pozwala się poskładać i zostawia czytelnika z nadzieją i wiarą w lepsze jutro ✨ • 🚗 • "Powiedz mi, jak będzie" to fenomenalna, emocjonalna uczta, która porwie Was już od pierwszej strony. Porusza bardzo trudne tematy, dotykające najgłębszych zakamarków serca. Powieść niezwykła, o której nie można zapomnieć. • Polecam Wam ją serdecznie ❤
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo