Co robią dinozaury

Autor:
Emilia Dziubak
Wydawca:
Wydawnictwo Nasza Księgarnia (2017-2021)
Wydane w seriach:
Opowiem Ci, Mamo
ISBN:
978-83-10-13071-6
Autotagi:
druk
ikonografia
książki
opowiadania
proza
zbiory opowiadań
4.0 (6 głosów)

Kudłacz i karaluch wyruszają w podróż. w czasie. Trafią do krainy dinozaurów i poznają te niezwykłe zwierzęta: olbrzymiego Riochazaura, Trematozaura, który zgubił jajo, roślinożernego Diplodoka, żyjącego w wodzie Plejozaura, Tyranozaura Rexa kłócącego się z Ankylozaurem, latające Archaeopteryxy i wiele, wiele innych. Edukacja, humor, zadania interaktywne, a przede wszystkim piękne ilustracje Emilii Dziubak sprawiają, że nie sposób przejść obok tej książki obojętnie. To znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Jedyny atut ksiazki to ilustracje,niemniej jednak jaskiniowiec podróżujący w czasie jest motywem zbyt nienaturalnym dla malucha, dodatkowo można by sobie zapamiętać że wraz z dinozaurami żyli ludzie.. jeszcze jakby ten Pan cokolwiek robił w tej książce.. ale nie, nic nie robi, po prostu jest na każdej stronie. Także proponuję Pani Dziubak żeby zrezygnować z tego motywu w następnych wydaniach.
  • Bardzo fajna seria dla dzieci, w której można się sporo dowiedzieć na różne tematy. Ta pozycja akurat przybliża świat dinozaurów
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo