Olimpiada Pana Lemoncella

Tytuł oryginalny:
Mr. Lemoncello's Library Olympics
Autor:
Chris Grabenstein
Tłumacz:
Maciejka Mazan
Wydawca:
Wilga - Grupa Wydawnicza Foksal (2015-2016)
ISBN:
978-83-280-3930-8
Autotagi:
druk
powieści
3.0 (2 głosy)

Niesamowity Pan Lemoncello zaprasza na Olimpiadę Biblioteczną! Chłopcy i dziewczęta! Czytelnicy w każdym wieku! Witajcie na pierwszej w historii Olimpiadzie Bibliotecznej! Kyle i jego koledzy wracają, a najsławniejszy na świecie autor gier, Luigi Lemoncello, znowu rzuca im wyzwanie!
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Pewna lekkiej rozrywki sięgnęłam po drugą część o bibliotece pana Lemoncella. • Dzieci ze wszystkich stanów zasypują pana Lemoncella listami z żądaniem rewanżu, przekonane, że też zasługują na występy w reklamach. Ekscentryczny milioner organizuje olimpiadę – siedem drużyn wyłonionych w eliminacjach krajowych stanie do walki o stypendium do wybranego college’u. Ósmą drużyną są zwycięzcy z Alexandriaville. • Jednak Charles Chiltington, wielki przegrany (czyt. oszust) z dnia otwarcia, do spółki z wpływową Mamcią próbują pokrzyżować plany Lemoncella. Co więcej – chcą się go na zawsze pozbyć ze spokojnego miasteczka. Znajdują sprzymierzeńca – szalonego właściciela pensjonatu, zamienionego tymczasowo w wioskę olimpijską. • Akcja szybko się toczy, więcej tu efektów specjalnych niż głębszych przemyśleń (szczerze mówiąc, jakiejkolwiek głębi w ogóle tu brak). Ale miła to lektura – w sam raz przygodowa rozrywka na dwa zimowe popołudnia.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Katarynka
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo