Lady M

Autor:
Ałbena Grabowska-Grzyb
Wydawca:
Wydawnictwo Zwierciadło (2016-2021)
ISBN:
978-83-64776-79-3, 978-83-64776-80-9
978-83-8132-208-9, 83-64776-79-3
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.1 (13 głosów)

Książka Ałbeny Grabowskiej to opowieść o małżeństwie, które zmierza ku nieuchronnej katastrofie. To historia współczesnej Lady Makbet. Ona. On. Ta trzecia i... ten czwarty. Zwyczajni bohaterowie, których życie toczy się powoli, aczkolwiek nie bezboleśnie. Chorobliwie ambitna żona i mąż, który nie dojrzał do roli głowy rodziny, od długiego czasu prowadzą grę pozorów, żyjąc pod jednym dachem. Jednak tłumione od lat uczucia muszą znaleźć ujście. Tragedia wisi w powietrzu. Kto zapłaci za popełniony błąd?
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Bardzo dobra książka.Ciekawie poprowadzona akcja, napisana dobrym językiem. Wciąga przeczytałam jednego wieczora
  • Wciągająca historia małżeństwa z kilkunastoletnim stażem. On inteligentny, wrażliwy pantoflarz, ona dominująca w każdej dziedzinie ich życia, zdolna posunąć się bardzo daleko... za daleko... • Postacie wykreowane rewelacyjnie... Czyta się bardzo szybko, nie można się oderwać. • Opowieść nieprzewidywalna a zakończenie powala... • Dla mnie rewelacja :)
  • Autorka popisała sie pisząc Winnych , ale niestety w tej książce poległa . Hała .
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo