Śniadanie z Arsenem

Inne tytuły:
Śniadanie z Arsenem [T. 3]
Autor:
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawca:
Wydawnictwo Słowne z Uczuciem (2022)
Wydane w seriach:
Kolacja z Tiffanym
Kolacja z Tiffanym - Agnieszka Lingas-Łoniewska
ISBN:
978-83-8251-102-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Źródło opisu: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Uzdrowiskowej w Muszynie - Katalog księgozbioru
5.0 (3 głosy)

Stanowi t. 3 cyklu : t. 1 Kolacja z Tiffanym ; t. 2 Obiad z Bondem. On jest sprytnym złodziejem, którego urokowi trudno się oprzeć. Ona wie, że jego powrót oznacza same kłopoty. Lina to nieco roztrzepana, pełna ciepła dziewczyna, która każdego dnia próbuje okiełznać chaos wkradający się w jej życie. Niechętnie przyznaje, że wciąż nosi w sercu ślad namiętnej miłości, po której zostało jej więcej niż wyłącznie wspomnienia… Chris to sprytny złodziej, dla którego od honoru ważniejsza jest tylko rodzina. Zadziorny chłopak zupełnie nie pasuje do sielskiego, spokojnego miasteczka. Skoro już się tu zjawił, musi mieć ważną misję do wypełnienia. Nie spodziewa się, że w zostawionej przed laty Gołdapi czeka na niego więcej niż jedno poważne wyzwanie. Gdy po długiej nieobecności, nieprzewidywalny i zabójczo przystojny Włoch znów staje w drzwiach Liny, dziewczyna czuje, że czekają ją kłopoty. Co się stanie, kiedy jej największa tajemnica ujrzy światło dzienne? Czy ich ogniste charaktery da się pogodzić, a stracona miłość będzie miała szansę rozkwitnąć na nowo? [nota wydawcy].
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • W moje ręce trafiła kolejna świetna pozycja Gangsta Paradise - Reno Agnieszka Lingas- Łoniewska • Pierwszy tom serii Gangsta Paradise. • Wciągająca trylogia o mafii, kartelu kolumbijskim i trójce przyjaciół. • Autorka zwaną przez czytelników dilerką emocji i tym razem nie zawiodła, romans, sensacja i erotyka wciągają od samego początku, mogło by się wydać że to kolejny romans mafijny, nie tym razem w książce znajdziemy ważny temat: zespołu Aspergera • Galina Jegorowna Aristowa umarła w wieku 18 lat kiedy mężczyzna bez serca zamordował na jej oczach rodziców. • Maria Fratecka zostaję zatrudniona jako opiekunka małego Antoniego Goli, który ma zespół Aspergera, jego ojciec jest milionerem i biznesmenem oraz bezwzględnym gangsterem. Przy syny kochający ojciec Leon Gola a w mieście zarządzający podziemiem gangster Reno, którego serce zostało zniszczone ponad pięć lat temu. Teraz liczy się dla niego tylko syn, biznes i półświatek. W jego świat wkracza Maria która ma świetny kontakt z synem i potrafi okiełznać wszelkie demony mężczyzny. Czy na pewno Ona jest tym za kogo się podaje. • Polecam z całego serca wciągająca akcja od pierwszych stron, jak każda książka Pani Agnieszki zostaje ze mną na dłużej, już nie mogę się doczekać kolejnego tomu który ukaże się w sierpniu, a teraz nadrabiam zaległości i zabieram się za Śniadanie z Arsenem.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo