Przywitaj się
1 2 6
Wiadomości: 88

Gorąco witamy nowych użytkowników !

Link    PW    Źródło
Napisano: 07.04.2012 10:50:56
 
Wiadomości: 48

Witajcie wszyscy maniacy czytania!!!

Link    PW    Źródło
Napisano: 01.05.2012 21:07:01
 
Wiadomości: 12

Witajcie i zapraszam do grupy demonów!

Link    PW    Źródło
Napisano: 08.05.2012 21:46:48
 
Wiadomości: 1

Witam !

Link    PW    Źródło
Napisano: 08.05.2012 21:48:38
 
Wiadomości: 84

Witam!

I nie bawcie się zapałkami ;-)

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.05.2012 15:16:11
 
Wiadomości: 2

Dobry!

Skromnie się witam :D😄

Link    PW    Źródło
Napisano: 24.05.2012 16:38:32
 
Wiadomości: 71

Skromnie witamy :)😊

Dziękujemy za recenzje i prosimy o więcej :)😊

Proszę się nie zniechęcać małą aktywnością, dopiero startujemy.

Link    PW    Źródło
Napisano: 24.05.2012 19:10:00
 
Wiadomości: 2

Przyjemność po mojej stronie :)😊 Na Targach obiecałam się tu zadomowić, mam nadzieję, że obietnicę spełnię :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 26.05.2012 00:47:42
 
Wiadomości: 5

Witam serdecznie!

Kilka słów o mnie? Proszę bardzo:

Mozna mnie znaleźć na www.lust­robi­blio­teki­.pl - jest to mój blog o tematyce biblioteczno-informacyjno-książkowej :)😊
Jestem studentką Informacji Naukowej i Bibl­iote­kozn­awst­wa na Uniwersytecie Śląskim oraz członkiną Koła Naukowego Bibl­iote­kozn­awcó­w.
Charakteryzuje mnie usmiech na życie, szczerość, dążenie do wyznaczonych celów, kształcenie się i pisanie o ciekawostkach oraz tematach związanych z bibliotekami i książkami.

Między innymi na w Lustrze Biblioteki opisywałam i wspominałam o portalu w.bibliotece.pl www.lust­robi­blio­teki­.pl

Link    PW    Źródło
Napisano: 14.09.2012 17:48:34
 
Wiadomości: 324

Witamy serdecznie :)😊

Wpis na Twoim blogu nam nie umknął, ale w Portalu od czerwca pojawiło się wiele pozytywnych zmian i ulepszeń i niebawem nadejdą kolejne. Więc na pewno damy wiele powodów, by opisywać i wspominać nas jeszcze nie jeden raz :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 14.09.2012 21:16:28
 
1 2 6
Szukaj w wątku
szu
wojciech
Camell
Krakowianka
KasumiShinju
darconi
moje_ja
dpkt
en-ca_minne
margaretka30
H3nryk
Olciaczar
migaweczka
Magdalena66
kara.medrala
Otoja
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo