Przywitaj się
1 2 3 4 6
Wiadomości: 31

Skoro hydepark, to może nie dostanie mi się za offtopa. W liceum polonistka miała niezwykły ubaw zarówno ze mnie, jak i mojej dziewczyny - oboje mówiliśmy "problemy egzy­sten­cjon­alne­". Ciężko było się przestawić ;)😉.

Niech ta wstydliwa anegdotka będzie moją formą przeprosin za ewidentne faux pas - nie przywitałem się :|😐.

Dzień dobry wszystkim użytkownikom, administratorom, moderatorom oraz gościom! Bądźcie pozdrowieni!

Link    PW    Źródło
Napisano: 08.02.2013 10:13:25
 
Wiadomości: 32

No to teraz ja mam egzystencjalny dylemat - bo też się nie przedstawiłam.

Zgnębi mnie Sartre'owskie pytanie „co to znaczy być istotą ludzką” z dogłębną analizą odpowiedzi na pytanie „co to być użytkownikiem forum” w zderzeniu z tym, że jak się nie przedstawilam to mnie chyba nie ma....
Będąc w zasadzie nicością w wszechobecnej przypadkowości, by nie żyć w „złej woli” powiem: miło mi przywitać Wszystkich

+2 wyrafinowany
Link    PW    Źródło
Napisano: 08.02.2013 11:49:28
 
Wiadomości: 6

Jestem pierwszym ludkiem po siedmiu miesiącach w tej pustelni upsss czytelni ? ;o)... .
Po "przeczytaniu" Krakowianki...trzy słowa...

WITAM PIĘKNIE WSZYSTKICH
Darek

Link    PW    Źródło
Napisano: 07.09.2013 06:35:45
 
Wiadomości: 324

Witaj Darku :-)

No możliwe, że jak to w bibliotece ludzie siedzą ciiiii... :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 07.09.2013 10:46:52
 
Wiadomości: 6

Witaj Szu, no tak, tak.. jak to w bibliotece... ;o) patrzę na Twój avatar i chyba sobie zmienię...;o)no może jednak nie, załączę tu może sie uda... Champion of the World 2014 King of DevonRex ASTOR I   a dla przyjaciół Astuś (2).jpg

Link    PW    Źródło
Napisano: 08.09.2013 21:03:56
 
Wiadomości: 84

librarian-shh.jpg

No ale tutaj nie trzeba być ciiii... :)😊


librarian-shh.jpg librarian-shh
jpg, 7 KiB, 170x178
Link    PW    Źródło
Napisano: 09.09.2013 20:59:27 , ostatnia edycja: wojciech, 09.09.2013 20:59:56
 
Wiadomości: 6

HeY Wojtq! ;o)

Mało tego!...nawet nie powinno być tu "ciiii", może i w tym zakresie udam mi się coś osiągnąć ;o)), ale akurat na ten czas dopinam, tak sprawy zawodowe jak i społeczne, więc i doba jak dla mnie trwa 40h...a i tego mało, ale damy radę :o)
pzdr

Link    PW    Źródło
Napisano: 10.09.2013 07:10:29
 
Wiadomości: 32

cicho to chyba tylko nad trumną, a tak źle w kulturze jeszcze nie jest, chyba że jestem niepoprawną optymistką jak na osobę bez pracy "bo ma pani za wysokie kwalifikacje" sic!

Link    PW    Źródło
Napisano: 10.09.2013 18:43:38
 
Wiadomości: 18

A tutaj znowu cicho...no nic, wypadałoby się przywitać i mieć nadzieję, że ten rok będzie bardziej obfity w przeczytane książki niźli poprzedni. :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 02.01.2014 22:37:19
 
Wiadomości: 31

Faktycznie jak makiem zasiał.
To może ja się jeszcze raz przywitam: dzień dobry ;)😉

Link    PW    Źródło
Napisano: 02.01.2014 23:40:41
 
1 2 3 4 6
Szukaj w wątku
szu
wojciech
Camell
Krakowianka
KasumiShinju
darconi
moje_ja
dpkt
en-ca_minne
margaretka30
H3nryk
Olciaczar
migaweczka
Magdalena66
kara.medrala
Otoja
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo