35 lat minęło, jak jeden dzień...
Członek
Wiadomości: 324

A tu cisza i spokuj w grupie ;-) Niby jest wpis na blogu, ale coś cienko na forum.

Dziś dorwałem ciekawy link z tejże okazji, polecam :-)

www.film­yfan­tast­yczn­e.pl

Link    PW    Źródło
Napisano: 05.06.2012 21:19:21
 
Członek
Wiadomości: 48

Fajne Dzięki

Link    PW    Źródło
Napisano: 27.08.2012 09:32:46
 
Członek
Wiadomości: 71

Za to kiedyś każdy z nas dałby się poćwiartować (niekoniecznie mieczem świetlnym).

www.youtube.com

Link    PW    Źródło
Napisano: 03.03.2013 21:42:16
 
Członek
Wiadomości: 6

Wątek "umarł" jak Death Star - DS-1 ?... ;o)
www.youtube.com
a jeszcze ciut wiecej na jej temat na:
ossus.pl

Na premierze w 1979r jako łepek, oczywiście byłem, później jeszcze z kilkanaście razy :o))
i kiedy tylko w tv jakas powtórka, oczywiście nie omieszkam obejrzeć, na marginesie córka 14l. tez połknęła bakcyla, ostatnio ogladała "Wojny magazynowe" i słysze tato!tato!, wiesz, że Powrót Jedi miało pierwotnie inną nazwę?...okazało się, że nawet ekipa na planie filmowym miała kurtki z tym tytułem i właśnie jeden z "magazynowych wojowników" znalazł nówkę nie śmiganą :o)), wg.biegłego znawcy tematu bodaj wartą kilkanaście tyś.$, a magazyn facet kupił za 100-200 baksów... .Dlaczego zmienili nazwę?...pytać Lucasa :o), samej nazwy nie pamiętam :o( jednak moze ktoś wie?..

Link    PW    Źródło
Napisano: 07.09.2013 08:21:03
 
Członek
Wiadomości: 48

Nie umarł tylko przysnął z braku nowych rozmówców

Link    PW    Źródło
Napisano: 13.09.2013 08:20:51
 
Członek
Wiadomości: 324

tudzież z faktu, że większość woli obserwować niż dać głos :-/

Link    PW    Źródło
Napisano: 14.09.2013 00:53:11
 
Szukaj w wątku
szu
emssik
Markus
darconi
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo