Literatura dla 9-latki
Wiadomości: 7

Cześć, mam 9-letnią córkę, która ładnie już czyta. Chciałabym sprawić jej pod choinkę jakąś dobrą książkę, może macie pomysł? Coś co miło wspominacie z własnego dzieciństwa?

Link    PW    Źródło
Napisano: 21.11.2014 20:44:45
 
Wiadomości: 1

Ja uwielbiałam Mary Poppins, całą serię, więc mogę Ci polecić z czystym sumieniem. Moja córka (7) też ją bardzo lubi.

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 23.11.2014 18:38:58
 
Wiadomości: 7

Dziękuję, z pewnością sięgniemy po tę serię. Sama chętnie przeczytam. :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 23.11.2014 19:51:15
 
Wiadomości: 19

może coś Holly Webb?

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 09.08.2015 18:08:27
 
Wiadomości: 9

Astrid Lindgren, 'Dzieci z Bullerbyn'. Sam przeczytałem dopiero swoim dzieciom, moim się omsknęło ;)😉. Do wspólnego czytania dzieci-rodzice polecam 'Lotta' tej samej autorki.

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 09.09.2015 14:00:32
 
Szukaj w wątku
grejfrutoowa
adrian.mol
IwonaCh
GosiaWM
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo