Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
196 197 198
...
269
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Tradycyjnie jak u tej autorki - bogaci ludzie i ich problemy. Tradycyjnie bardzo lekka i łatwa lektura, czyta się szybko, bez zmęczenia.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dosyć dobra książka, chociaż na początku trudno się w nią wciągnąć. Potem fabuła przyspiesza i czyta się już łatwiej.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dobra, wciągająca książka. Oczywiście niektóre zwroty akcji są dość niewiarygodne i naiwne, ale czyta się szybko i z zain­tere­sowa­niem­.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo ciekawy i sympatyczny zbiór opowieści i ciekawostek o różnych stworzeniach. Ładne zdjęcia, trafne uwagi. Czyta się bardzo szybko i lekko. Jedyny minus - nie mogłam przestać myśleć z odrazą o najpodlejszych i najw­stęt­niej­szyc­h defektach świata - myśliwych, który zabiją wszystko co piękne.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ciekawa książka. Przeważnie wolę powieść o zbioru krótszych historii, ale czyta się raczej dobrze i z zain­tere­sowa­niem­.Pierwsza historia jest dość niejasna. Natomiast ostatnia jest niestety beznadziejna. Ale poza tym przyjemna lektura.
Ostatnio ocenione
1
...
4 5 6
...
245
  • Przewiń
    Howard, Catherine Ryan
  • Penguin Bloom
    Bloom, Cameron
  • Przypadkowy narzeczony
    Swank, Denise Grover
  • Ciche kroki na schodach
    Eva Björg Ægisdóttir
  • Wspaniała śmierć
    Ångström, Emma
  • Zanim się pożegnamy
    Kawaguchi, Toshikazu
CheshireCat
Alessandra
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo