Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Maripoza
Ekspozycja

„Geometria dla najmłodszych” nie jest ani podręcznikiem, ani też „wypasioną” encyklopedią matematyczną. To raczej komiks, który możliwie najprościej i zarazem atrakcyjnie wprowadza dziecko w zaczarowany świat najważniejszych pojęć z geometrii.
Więcej przeczytasz tutaj: www.zaba­wyza­rchi­mede­sem.pl/przygody-z-ksiazka/przygoda-druga-geometria-najmlodszych/

Komentarze (0)

Przygody "Kury Adeli" to wielki ukłon w stronę młodego czytelnika, który dopiero rozpoczyna swoja przygodę z czytaniem. Zabawny tekst i wielkie litery wręcz kuszą dziecko do podejmowania prób samodzielnego czytania. Idąc krok dalej ośmielam się stwierdzić, że Kura Adela mogłaby się w szkole lepiej sprawdzić niż MEN-owski elementarz.

www.zaba­wyza­rchi­mede­sem.pl/przygody-z-ksiazka-3-edycja/kura-adela/

Komentarze (0)

"Zabawy z Archimedesem" - Kreatywna edukacja domowa i szkolna - www.zaba­wyza­rchi­mede­sem.pl lub www.facebook.com/zaba­wyza­rchi­mede­sem

Komentarze (0)
1 2 3 4 5
Randaksela
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo