• "Fighter" to połączenie powieści sensacyjnej i romansu. • Lubię książki p. Świst i jej poczucie humoru, sarkazm, "cięty" język, ale ta historia jest nudnawa , nie za specjalnie mnie urzekła. Mało treści. • Mam wrażenie że początkowe książki p.Świst były lepsze. • Książkę czyta się szybko,
  • Zawsze gdy sięgałam po książki Pani Pauliny wiedziałam, że nie będzie rozczarowania! Styl autorki trafia do mnie w 100% ostry język i cała tematyka powieści to po prostu sztos! • Jednak tym razem czegoś mi zabrakło, nie wiem w do końca czego, jakoś nie mogłam się wciągnąć w całą powieść. • To, że była przewidywalna to tego można się spodziewać po tego typu książkach. Wiadomo było, że między głównymi bohaterami będzie gorący romans, ale autorka przeskakiwała w ich relacji, za szybko to się rozwijało. Nie lubili się, nagle się lubią. Natomiast kreacja bohaterów była wspaniała, każda postać była tak charakterystyczna, że nie dało się ich nie lubić. • Generalnie książkę czyta się szybko, momentami było za dużo, za długich opisów, a szczególnie sceny łóżkowe. • Zakończenie troszkę mnie rozczarowało, myślałam, że za tym wszystkim kryje się jakaś wieksza zawiłość. Oczywiście sięgnę po kolejne części z nadzieją, że będą lepsze.
  • Bardzo dobrze czytało mi się tą książkę. To moja pierwsza pozycja Pauliny Świst dzięki której zajrzę do kolejnych jej książek Polecam
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo