• Słaba historia ,prosta i nierealna. Szkoda czasu na czytanie 3 tomów..
  • Joanna Szarańska - "I ŻE Ci NIE ODPUSZCZĘ" • Jak przeczytałam w jednej z recenzji - ta książka to - "kryminalno- romantyczna komedia pomyłek w najlepszym wydaniu". Nie dopatrzyłam się tam znamion typowego kryminału, choć rzeczywiście przestępcy są i policjanci też. Udał się, moim zdaniem, tenże debiut literacki autorce. Czekam na kolejne jej książki - teraz gratuluję pomysłu. • Polecam losy głównej bohaterki Kaliny, porzuconej przed ołtarzem panny młodej, a właściwie to ucieczki tejże panny sprzed ołtarza po słowach skierowanych przez jej serdeczną przyjaciółkę do księdza celebrującego uroczystość - państwa czytelniczej uwadze. Ale jak mówi przysłowie "nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło
  • Książka z gatunku tych, które ja nazywam "głupiutkimi", czyli naiwna historia nie wymagająca przesadnego wytężania umysłu. W sam raz na odstresowanie. Dodatkowo opowieść pokazuje, że bibliotekarka potrafi: poradzi sobie z niewiernym narzeczonym, poprowadzi nieistniejące spa i wypląta się z "afery kryminalnej". Krótko mówiąc - odnajdzie się w każdej sytuacji. Sama nie wiem czy polecam... Można przeczytać.
  • Gratuluję pani Joannie udanego debiutu literackiego! Nie pamiętam kiedy tak naśmiałam się czytając książkę. Książkę czyta się bardzo szybko jest lekka, zabawna idealna na wiosenno- letnie popołudnia. Bardzo polecam tą romantyczno- kryminalną powieść. Dużym plusem jest też trafiona i myślę przykuwająca uwagę okładka. Już nie mogę doczekać się kolejnego tomu z serii,, Kalina w malinach".
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo