30.04.2020Peron Literacki Biblioteki Kraków - warsztaty on-line

Zapraszamy na kolejne warsztaty literackie w ramach cyklu „Peron Literacki Biblioteki Kraków”. Materiał będzie dostępny w grupie Facebookowej Peron Literacki Biblioteki Kraków.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW ON-LINE

 
 

ŚRODA 6 MAJA | GODZ. 18.00

Prowadzący: Karol Ochodek

Podczas warsztatów Karol bazując na własnej twórczości oraz tekstach przesłanych przez uczestników, omówi wybrane aspekty procesu pisania tekstu przeznaczonego do śpiewania, przedstawi interpretacje muzyczne wybranych tekstów oraz opowie o różnych obliczach twórczości poetyckiej.
 
 

ŚRODA 20 MAJA | GODZ. 18.00

Prowadzący: Jadwiga Malina

Przybliżenie warsztatu literackiego i doświadczeń prowadzącego. Ulubione utwory prowadzącego i ich znaczenie dla autora. Odpowiedzi na pytania oraz analiza i omawianie nadesłanych utworów i wykonanych zadań.
 
 

ŚRODA 3 CZERWCA | GODZ. 18.00

Prowadzący: Michał Piętniewicz

Historia literatury, gatunki literackie, znaczące lektury w historii literatury polskiej i światowej. Przybliżenie warsztatu literackiego i doświadczeń prowadzącego. Odpowiedzi na pytania oraz omawianie nadesłanych utworów.
 
 

ŚRODA 17 CZERWCA | GODZ. 18.00

Prowadzący: Lidia Bogaczówna

Kontynuacja wcześniejszych warsztatów w zakresie interpretacji utworów i warsztatu aktorskiego Odpowiedzi na pytania oraz omawianie nadesłanych utworów.

Komentarze

Brak komentarzy


Dodaj komentarz
Biblioteka Kraków
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo