Na skrzydłach marzeń

Autor:
Agata Przybyłek
Wydawcy:
Czwarta Strona (2023-2024)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Seria nadmorska
ISBN:
978-83-68045-04-8
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
5.0 (2 głosy)
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Przyznaję, że uwielbiam tę nadmorską serię. Historia Marii wciągnęła mnie od pierwszych stron i z ciekawością śledziłam kolejne rozdziały. Bardzo cenię pióro autorki, bo przez jej książki po prostu się "płynie". Czyta się je przyjemnie i bardzo szybko. Nawet nie wiem kiedy doszłam do samego końca. • "Na skrzydłach marzeń" to piękna, lekka historia o spełnieniu marzeń, o nowych początkach i miłości. Książka również skłania do refleksji, ale też pozwala na chwilę relaksu. • Polecam serdecznie ! ;)
  • "Na skrzydłach marzeń" to życiowa, ciepła, piękna, wspaniała, otulająca, motywująca do zmian i napełniająca nadzieją powieść o niespodziewanym uczuciu, które połączyło dwoje ludzi. To także powieść o spełnianiu marzeń. Pokazuje że warto walczyć o swoje marzenia i nie można się poddawać. Pokazuje też, co tak naprawdę się w życiu liczy. W tę romantyczną powieść autorka wplata także trudne tematy. Głównych bohaterów bardzo polubiłam i kibicowałam im. I muszę też przyznać, że bardzo zachwycił mnie klimat tej powieści. Bardzo przyjemnie się czyta i cała seria Nadmorska skradła moje serce 💓 Polecam🥰
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo