Zakończyć pandemię:

jak położyć kres pladze infekującej środowisko medyczne

Tytuł oryginalny:
Ending plague
a scholar's obligation in an age of corruption,
Autorzy:
Judy Mikovits
Kent Heckenlively
Francis W. Ruscetti
Tłumacz:
Adam Nowakowski
Wydawcy:
Illuminatio (2022)
Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus
ISBN:
978-83-67335-20-1
Autotagi:
druk
książki
literatura faktu, eseje, publicystyka
Źródło opisu: Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy - Katalog księgozbioru
5.0

Kontynuacja książki „Pandemia kłamstw” autorstwa Judy Mikovits i Kenta Heckenlively'ego, do których dołącza legendarny naukowiec – dr Francis W. Ruscetti. Dr Ruscetti przedstawia w tej książce prawdziwy portret środowiska medycznego, będący wynikiem prawie czterech dekad spędzonych w centrum zdrowia publicznego. Jego spostrzeżenia na temat sukcesów i porażek rządowej nauki mogą otworzyć oczy ogółowi społeczeństwa. Znajdziecie tu nigdy wcześniej nieujawnione informacje o napięciach trzymanych w największym sekrecie, które były motywowane dbałością o zdrowie publiczne. Czy możemy powiedzieć, że nasi naukowcy nas chronią? Przez lata pracy w National Cancer Institute dr Ruscetti pozostawał w niemal codziennym kontakcie ze swoją wieloletnią współpracownicą, dr Mikovits, a ich bogate rozmowy intelektualne wniosły wiele do dyskusji na temat „ochrony" zdrowia. Nauka wiąże się z rygorystycznym dążeniem do prawdy, a naukowcy są nieustępliwi w poszukiwaniu odpowiedzi.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Niesamowita. Czytałam z wypiekami na twarzy nie mogąc się oderwać. Odkryto, ze zwierzęce retrowirusy dostają się do organizmu człowieka przez szczepionki. Stad nowotwory itd.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo