Gang bystrzaków:

Oszczędzanie to nasza misja!

Autor:
Paulina Płatkowska
Ilustracje:
Paulina Kmak
Wydawca:
Wydawnictwo Zielona Sowa (2022)
ISBN:
978-83-8154-466-5, 978-83-8240-953-6
Autotagi:
druk
ikonografia
książki
opowiadania
proza
zbiory opowiadań

Zajrzyjcie do naszego Bajkowego Miasteczka i poznajcie przygody Gangu Bystrzaków! Z przyjaciółmi można świetnie spędzać czas, a wspólne poznawanie i odkrywanie nowych rzeczy sprawia wiele radości. Wiedzą o tym dobrze Pies Dżi-pi-es, Świnka Skarbonita i Jabłko Newton. Każde z nich ma nieco inny charakter, zainteresowania i swoje mocne strony. Dzięki temu mogą się wiele od siebie nauczyć i nigdy się nie nudzą! Niestety życie i zabawy próbuje im utrudniać zielony niesympatyczny stwór… Przeczytaj książkę, by dowiedzieć się kto robi na złość Bystrzakom i jak wspólnie z ich koleżanką Biedronką znajdują wyjście z każdej sytuacji! [opis wg biedronka.pl]
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo