Hobbit

Tytuł oryginalny:
Hobbit
Inne tytuły:
filmowe postacie i miejsca
niezwykła podróż
Scenariusz:
Jude Fisher
Tłumacz:
Maja Kittel
Wydawca:
Wydawnictwo Amber (2012)
ISBN:
978-83-241-4374-0
Autotagi:
druk
filmy
Źródło opisu: Biblioteka Kraków - Katalog centralny
Więcej informacji...
3.0

Ilustrowany encyklopedyczny przegląd postaci, rekwizytów, miejsc i krajobrazów Śródziemia z pierwszej części filmu Hobbit. Wspaniale ilustrowany tom to kopalnia nigdzie indziej niepublikowanych informacji. Tylko tu możemy zobaczyć zdjęcia wszystkich bohaterów i wszystkich miejsc pojawiających się w filmie - hobbita Bilbo Bagginsa, kompanii krasnoludów, czarodzieja Gandalfa - i trasy ich wyprawy.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Ładne wydanie w twardej oprawie z dużą ilością zdjęć. Niestety dla mnie są minusy : niektóre zdjęcia są gorszej jakości, opisy rodów, miejsc, postaci są ułożone wg dziwnego układu ; jak dla mnie nie po kolei, chaotycznie i mało tekstu. Nie wiem czy książka dotyczy tylko pierwszej części filmu czy całości, ale wiadomości jest tu zdecydowanie za mało. Niemniej jednak, jako ogromna fanka i książki i filmu polecam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:filmowe postacie i miejsca niezwykła podróż an unexpected journey
Scenariusz:Jude Fisher
Tłumacz:Maja Kittel
Wydawca:Wydawnictwo Amber (2012)
ISBN:978-83-241-4374-0
Autotagi:druk filmy film i wideo
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo