Na wsi

Autor:
Mariusz Niemycki
Ilustracje:
Agnieszka Semaniszyn-Konat
Wydawcy:
Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski (2014)
Wydawnictwo Skrzat (2007-2014)
ISBN:
978-83-7437-332-6, 978-83-7437-438-5
978-83-7915-112-7, 978834385
Autotagi:
druk
książki
liryka
Więcej informacji...
3.5 (2 głosy)

Posłuchaj opowieści dla ciekawskich świata, dla małych odkrywców i podróżników. Na kolorowych stronach książeczek dowiesz się: kogo ratuje pogotowie, gdzie na akcję wyjeżdża straż pożarna i policja, jak podróżować koleją, po co ludzie lecą w kosmos i dlaczego warto zostać marynarzem. Wesołe i mądre rymowanki zachęcą cię do zabawy. Przewracając karty książeczki, odnajdziesz wiele niespodzianek i ciekawostek.[lubimyczytac.pl]
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Prosta książka do nauki czytania. Idealna na samym początku
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Mariusz Niemycki
Ilustracje:Agnieszka Semaniszyn-Konat
Wydawcy:Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski (2014) Wydawnictwo Skrzat (2007-2014)
Serie wydawnicze:Puk, Puk! Co Słychać... Skrzacik Ciekawski Pierwsze Czytanki. Poziom pierwszy - czytam proste wyrazy Pierwsze Czytanki - Wydawnictwo Skrzat Pierwsze Czytanki Skrzat. Poziom pierwszy. Czytam Proste Wyrazy Seria - Skrzacik Ciekawski
ISBN:978-83-7437-332-6 978-83-7437-438-5 978-83-7915-112-7 978834385
Autotagi:druk epika książki liryka literatura literatura piękna poezja proza wiersze
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 15 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo