Królestwo obłędu

Tytuł oryginalny:
Reign of madness
Autor:
Kel Kade
Ilustracje:
Paweł Zaręba
Tłumacz:
Piotr Kucharski
Wydawcy:
Legimi (2022)
Fabryka Słów (2021-2022)
Wydane w seriach:
Kroniki mroku
King's Dark Tiding's series
ISBN:
978-83-7964-680-7, 978-83-7964-700-2
978-83-7964-794-1
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
e-booki
powieści
proza
3.0

Okrutny władca przestępczego półświatka? Oddany przyjaciel i obrońca? Bezlitosny wojownik i litościwy uzdrowiciel? Tak.

Wielki turniej w Skutton może być jedyną okazją na odnalezienie nieuchwytnego Farsona - adwersarza, który jako jedyny żyjący człowiek zna tajemnice pochodzenia i przeznaczenia Rezkina. Droga na turniej będzie jednak obfitowała w niebezpieczeństwa i nagłe zwroty akcji, w których udział wezmą uzdrowicielka, która pragnie być wojowniczką, mag bojowy, który chce być uzdrowicielem, morderca, który marzy o nowym królu i ranna oślica o szlachetnym imieniu.

Dzięki wyjątkowemu poczuciu sprawiedliwości Rezkina, na jaw wyjdą kolejne tajemnice związane z jego rolą Powiernika Mieczy a przeznaczenie popchnie go w zupełnie nieoczekiwanym kierunku.

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Sięgnąłem po drugą książkę z cyklu przekonany recenzjami, że część druga jest znacznie lepsza od pierwszej. To wierutne kłamstwo! Nudą wieje tak, że aż powieki opadają. Żadnych emocji podczas lektury, chyba że uczucie po co ja tracę czas. Okładka jak z Predatora a w środku ładnie opakowany przesłodzony cukierek. Nie polecam. Nota 3-
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo