Światło, które rozjaśnia mrok

Autor:
Magdalena Majcher
Wydawcy:
Wydawnictwo Pascal (2021)
Legimi (2021)
Wydane w seriach:
Światło, które nigdy nie gaśnie
ISBN:
978-83-8103-827-0, 978-83-8103-864-5
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
rodzina
4.0 (2 głosy)

Dalsze losy Alicji, bohaterki książki Światło, które nigdy nie gaśnie

Alicja próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Coraz więcej czasu spędza w rodzinnym domu. Początkowo wydaje się, że jedyną przyjazną jej osobą jest jej siostrzenica Agnieszka, ale z biegiem czasu Alicja nawiązuje nić porozumienia również z siostrą Agatą. Chciałaby znowu się z nią zaprzyjaźnić. Czy więzy krwi okażą się silniejsze od poczucia krzywdy i zdrady?

Niestety na jaw wychodzą kolejne rodzinne tajemnice. Alicja i Agata próbują odkryć, kim jest młoda kobieta, z którą spotyka się ich ojciec. Czy uda się wreszcie poznać całą historię rodziny?

Już pora zapomnieć o przeszłości, wybaczyć krzywdy i zacząć cieszyć się życiem!

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Magdalena Majcher - cykl : ŚWIATŁO, KTÓRE NIGDY NIE GAŚNIE • cz. I - ŚWIATŁO, KTÓRE NIGDY NIE GAŚNIE • cz. II - ŚWIATŁO, KTÓRE ROZJAŚNIA MROK • Kiedy życie wali się jak domek z kart, powrót w rodzinne strony staje się czasem koniecznością, choć tyle było zarzekań, że : NIGDY NIE WRÓCĘ !!! A jednak Alicja wraca do Kołobrzegu, bo tylko tam pozostało jej coś własnego, mieszkanie po babci. Ale też niezgoda w rodzinie i konflikt z siostra Agatą. • Co wydarzyło się między kobietami i w rodzinnym domu? Czy demony przeszłości pozwolą na odrzucenie poczucia winy i naprawę relacji rodzinnych? /cz. I/ • W cz. II czytamy, że powoli siostry odzyskują wzajemne zaufanie, Alicja próbuje ułożyć sobie nowe życie. Nagle obie dowiadują się, że w życiu ojca jest młoda kobieta. Kim jest nowa znajoma rodzica? Czyżby nowa rodzinna tajemnica? • POLECAM ten pełen emocji i rodzinnych tajemnic oraz niedomówień cykl powieściowy.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo