Przepaść

Autor:
Remigiusz Mróz
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2021)
Legimi (2021)
Wydane w seriach:
Seria z komisarzem Forstem
Mroczna Strona
ISBN:
978-83-8075-458-4, 978-83-8195-712-0
978-83-8195-796-0
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
5.0 (2 głosy)

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy.

Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo to wedle ustaleń policji szła czerwonym szlakiem w towarzystwie czterech mężczyzn.Sprawę prowadzi Wiktor Forst, który odtwarza trasę dziewczyny z nadzieją, że odnajdzie ją żywą. Nie trafia na żadne poszlaki, odkrywa jednak w Tatrach coś, co rzuci nowe światło na zbrodnię sprzed lat…

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Jak zwykle niezawodny Mróz. Zawsze można na Niego liczyć. Ja osobiście bardziej niż fabułą poszczególnych części interesuję się losami bohaterów i Remigiusz Mróz tym razem też mnie nie zawiódł. Z niec­ierp­liwo­ścią­ czekam na następną część, trzymam kciuki żeby powstała. Bardzo polecam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo