Dawne tajemnice

Autor:
Krystyna Mirek
Wydawcy:
Storybox.pl (2022)
Wydawnictwo Filia (2021-2022)
Legimi (2021-2022)
Heraclon International
Wydane w seriach:
Blizny przeszłości
WielkieLitery.pl
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
CD
druk
książki
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
4.0 (8 głosów)

AUDIOBOOK. Książka mówiona w formacie MP3. Drugi tom cyklu. Majka próbuje rozwikłać tajemnicę śmierci ojca. Prawda jednak ma bardzo wysoką cenę, a zaskoczenie staje się chlebem powszednim dla wielu osób. Tajemnice sprzed lat zaczynają wychodzić na jaw. Burmistrz miasta staje po drugiej stronie barykady gotów na wszystko, wiedząc, ile Majka ma do stracenia. I zna więcej jej sekretów, niż ona sama się spodziewa. Na czym można jeszcze zbudować nadzieję, kiedy okazuje się, że oszukał cię ktoś, kogo najbardziej kochałeś? I czy wśród bezpardonowej walki może pojawić się prawdziwe uczucie? Poprzedni tom nosi tytuł "Blizny przeszłości ", kolejny "Cienie zła".
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Krystyna Mirek - cykl : BLIZNY PRZESZŁOŚCI • cz. I - BLIZNY PRZESZŁOŚCI • cz. II - DAWNE TAJEMNICE • cz. III - CIENIE ZŁA • POLECAM tę kryminalną opowieść z rozbudowanym wątkiem obyczajowym, z akcja rozgrywającą się na prowincji, w okolicach Krakowa i bohaterką - policjantką, która po latach wraca do rodzinnej miejscowości, by szukać odpowiedzi : Dlaczego i kto zamordował jej ojca, miejscowego wówczas komendanta policji, Andrzeja Sokołowskiego? • Majka zaczyna swe prywatne śledztwo, a gdzieś we wspomnieniach z dzieciństwa ma jeden obraz - mur i miejsce wokół, które po tylu latach na pewno się zmieniło. Na pomoc mieszkańców tej prowincjonalnej enklawy nie może liczyć, gdyż otoczyli się murem milczenia , tajemnicy, zaklętego kręgu z burmistrzem miasta, dawnym przyjacielem ojca na czele. • Co odkryje Majka ? Czy ojciec rzeczywiście był solidnym i uczciwym człowiekiem? Czy w obliczu niebezpieczeństwa ze strony mordercy Majka opuści Borki? • W tej trylogii autorka pokazuje inne "oblicze", niż to, do którego nas przyzwyczaiła w innych swych powieściach. Choć i w tej trylogii doskonale . jak zawsze , prowadzony jest wątek obyczajowy. A jednym z bardzo ciekawych wątków jest problem przemocy domowej, której udziałem była żona burmistrza i jego synowie. • Powieści z cyklu należy czytać po kolei ze względu na rozwijającą się akcję.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Krystyna Mirek
Lektor:Anna Szymańczyk
Wydawcy:Storybox.pl (2022) Wydawnictwo Filia (2021-2022) Legimi (2021-2022) Heraclon International
Serie wydawnicze:Blizny przeszłości WielkieLitery.pl Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8195-649-9 978-83-8195-735-9 978-83-8195-750-2 978-83-8195-778-6 978-83-8195-853-0 978-83-8195-932-2
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza wielka czcionka zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 12 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo