Miłość na później

Tytuł oryginalny:
If I never met you
Autor:
Mhairi McFarlane
Wydawcy:
Muza Warszawskie Wydawnictwo Literackie (2021)
Legimi (2021)
ISBN:
978-83-287-1767-1, 978-83-287-1770-1
Autotagi:
beletrystyka
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.0 (2 głosy)

Jeśli udawanie miłości jest aż tak łatwe... skąd wiadomo, kiedy jest ta prawdziwa?

Gdy jej partner od ponad dekady nagle z nią zrywa, Laurie jest wstrząśnięta – nie tylko dlatego, że pracują w tej samej kancelarii prawniczej, więc musi codziennie go widywać. Jej dotychczas idealne życie rozsypuje się na kawałki, a myśl o powrocie do randkowania w epoce Tindera napawa Laurie autentycznym przerażeniem. Kiedy wiadomość o ciąży nowej partnerki jej byłego lotem błyskawicy rozchodzi się po kancelarii, dziewczyna stwierdza, że tego już za wiele; nie pozwoli się tak upokarzać. I wtedy przypadkowe spotkanie w zepsutej windzie ze słynnym na całą kancelarię playboyem otwiera przed nią nowe możliwości.Jamie Carter nie wierzy w miłość, ale potrzebuje uczciwej, poważnej dziewczyny, żeby zrobić wrażenie na szefostwie. Laurie pragnie, by nowy seksowny mężczyzna dostarczył innego tematu do plotek w kancelarii. Propozycja idealna: rozgrywany w mediach społecznościowych romans na niby, ze strategicznie zaplanowanymi zdjęciami i ustaloną konkretną datą zakończenia.

Zemsta będzie słodka...

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Zacznę od tego, że książka czytając sam opis będzie przewidującą. Wiadomo jak się skończy. • Jednak to co się dzieje pomiędzy! Dla mnie rewelacja! • Te postacie są prawdziwe! • Laurie polubiłam i rozumiałam jej ból. Płakałam razem z nią. • Czy kobieta po 30stce może tak rozpaczać? Myślę, że każda, która odkryła zdradę swojego faceta/narzeczonego/męża powie, że tak. I ja również tak mówię! Ja również wyłam, po tym jak odkryłam zdradę. Ja również spotykałam się długo z facetem, może nie było to tak długo jak u Laurie i Dana ale jednak. Wiem co to za ból. Wiem również co to za ból, gdy to on pomimo tego co zrobił układa sobie życie, gdy to ona jest w ciąży. I gdy jesteś już po 30stce i wiesz, że jest już za późno. • No dobra, chyba za dużo tu prywaty ;) • Dla mnie jednak, ta historia jest prawdziwa, i prawdziwe są emocje. • A że kończy się jak w przewidywalnym romansie? Mi to nie przeszkadza. • Fajnie, jest czasem poczytać coś prawdziwego ze szczęśliwym zakończeniem. • I ja ją polecam! • Jasne jest parę niuansów, których można by się doczepić. Ale nie chcę i nie będę tego robić!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Mhairi McFarlane
Tłumacz:Nina Dzierżawska
Wydawcy:Muza Warszawskie Wydawnictwo Literackie (2021) Legimi (2021)
ISBN:978-83-287-1767-1 978-83-287-1770-1
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 3 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo