Czerwony pył

Tytuł oryginalny:
Frigiel et Fluffy
Autorzy:
Frigiel
Jean-Christophe Derrien
Tłumaczenie:
Agnieszka Wawrzkiewicz
Stanisław Kroszczyński
Ilustracje:
Minte Studio
Instytucja sprawcza:
Minte Studio
Scenariusz:
Frigiel
oraz:
Nicolas Digard
Wydawca:
Wydawnictwo Jaguar (2021)
Wydane w seriach:
Frigiel i Fluffy
Frigiel i Fluffy. Komiks
ISBN:
978-83-7686-997-1
Autotagi:
beletrystyka
druk
ikonografia
komiksy i książki obrazkowe
książki

Podczas wędrówki ku Odległym Lądom Frigiel i jego przyjaciele szukają miejsca, w którym mogliby odpocząć po trudach przemierzania pustyni, zwłaszcza że kończą im się zapasy. Na szczęście bohaterowie odkrywają miasto z bardzo zaawansowaną technologią, w którym maszyny i pojazdy są czymś normalnym, a wszystko wydaje się działać jak w zegarku. W tym niezwykłym miejscu nie ma rzeczy niemożliwych, jednak naszym wędrowcom szybko rzednie mina, gdy zdają sobie sprawę, że nie mają prawa opuścić miasta kontrolowanego przez sztuczną inteligencję! Jest nawet gorzej… Alice zostaje niewolnicą! Przyjaciele razem muszą znaleźć sposób na ucieczkę z tego technologicznego koszmaru. [nota wydawcy].
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
W hali odlotów Międ­zyna­rodo­wego­ Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice został uruchomiony biblioteczny regał – Airport Library! To kolejny wspólny projekt z Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport! Airport Library, czyli Odlotowa Biblioteka to bezpłatny samoobsługowy regał, z którego mogą korzystać pasażerowie oczekujący na lot. Można znaleźć na nim książki dla dzieci oraz dorosłych w wersji polskiej oraz obcojęzycznej. Udostępnione dzieła należy odłożyć na półki biblioteczki przed odlotem. • Książki na ten cel przekazała Biblioteka Kraków oraz krakowskie konsulaty, współpracujące z Instytutem Kultury Willa Decjusza nad Wielokulturową Biblioteką dla krakowian. • Konsulaty, które przekazały książki na regał Airport Library: Konsulat Generalny Węgier w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Konsulat Republiki Indonezji w Krakowie, Konsulat Generalny USA w Krakowie, Konsulat Generalny Republiki Słowackiej w Krakowie oraz Konsulat Królestwa Hiszpanii w Krakowie. • Airport Library to kolejny wspólny projekt Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) Kraków Airport i Biblioteki Kraków. Obie instytucje rozpoczęły współpracę w maju 2022 roku, podczas Święta Rodziny Krakowskiej. W czerwcu w CEL została otworzona stała biblioteczka o tematyce podróżniczej „Odlotowa biblioteka” działająca na zasadzie book­cros­sing­owej­. Od lipca w filiach Biblioteki Kraków rozp­owsz­echn­iane­ są egzemplarze kwartalnika „Airside” wydawanego przez CEL Kraków Airport.
foo