Srebrna łyżeczka

Autor:
Magdalena Witkiewicz
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2021-2022)
Legimi (2021)
Storybox.pl (2021)
Heraclon International
Wydane w seriach:
WielkieLitery.pl
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
druk
elementy biograficzne
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.2 (14 głosów)

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego istnieniu nie miałam pojęcia. To także opowieść o kilku innych osobach, dzięki którym jestem, jaka jestem. Kiedyś ktoś pokazał mi, że można wyjść ze swojej skorupy i zacząć żyć inaczej. Ktoś przetarł zabrudzoną szybę i dzięki temu zobaczyłam zupełnie inny świat. Pewnego dnia Lidia dostaje list od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako przyjaciółka rodziny. Chce jej przekazać spadek. Niczego więcej nie wyjaśnia. Kim jest ta kobieta? Dlaczego tak jej na tym zależy? Do kogo należą piękne, srebrne łyżeczki odnalezione w starym pudełku? Lidia powoli odkrywa tajemnicę, która wywraca jej życie do góry nogami. Tajemnicę, dzięki której odnajduje spokój i szczęście. Ale przede wszystkim odpowiedź na pytanie, co, a właściwie kto, jest dla niej najważniejszy. I ile trzeba poświęcić, by odnaleźć tę jedyną, prawdziwą miłość.
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Cudowna,mądra lektura. Sama bardzo pragnęła bym choć raz w życiu spotkać taką panią Irenkę która zwróciła moją uwagę na upływający czas, i kindsugi. Dziękuję autorce że jest plastrem na niejedno pęknięte serce stałych czytelniczek.
  • Porywająca opowieść o miłości, życiu, traumach i spojrzeniu na świat. Fabuła jest prowadzona lekko, ale i dynamicznie. Poznajemy przeszłość Lidii i idziemy z nią dalej przez życie. Przyglądamy się jak dorasta, zmienia się, jest szczęśliwa i zakochana, ale również jak popełnia błędy, cierpi i jest samotna. W tym towarzyszy nam historia listu, łyżeczki i tajemniczej kobiety. Historia pełna niespodzianek i zwrotów akcji, polecam!
  • Książka porusza trudne tematy, ale czyta się ją z zapartym tchem. Polecam.
  • Poprostu cudo
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Magdalena Witkiewicz
Lektorzy:Magda Karel Magdalena Karel
Wydawcy:Wydawnictwo Filia (2021-2022) Legimi (2021) Storybox.pl (2021) Heraclon International
Serie wydawnicze:WielkieLitery.pl Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-8195-568-3 978-83-8195-633-8 978-83-8195-724-3 978-83-8195-862-2 978-83-8280-041-8
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki elementy biograficzne epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza wielka czcionka zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 14 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo