Magda:

autobiografia Magdy Gessler

Autorzy:
Magda Gessler
Dominik Linowski
Wydawcy:
5Why Promotion (2021)
5 Why Promotion
ISBN:
978-83-961-24104, 978-83-961241-1-1
Autotagi:
autobiografie
druk
książki
literatura faktu, eseje, publicystyka
4.3 (4 głosy)

Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się jak długą i krętą drogę musiała przejść bohaterka, aby być tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, gdzie szczęście miesza się samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy co okrutny. Opowieść o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać po marzenia!
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Brawa za szczerość. Takie mam wrażenie, że p. Magda w tej autobiografii jest szczera. To często się nie zdarza i trzeba szukać w innych źródłach powiazań różnych wątków. Może nieco za bardzo osobista, w sensie stricto. Zabrakło mię w tej opowieści szczegółów kariery telewizyjnej. A może są, lub będą, w innej książce? Nic to, gwiazdkę dałem, jak widać, bo przeczytałem całość, bez zbędnego ociągania, tak właściwie "na raz".
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo