Wizjer

Autor:
Magdalena Witkiewicz
Wydawcy:
Grupa Wydawnicza Foksal (2021)
Wydawnictwo W. A. B (2021)
Wydawnictwo W. A. B - Grupa Wydawnicza Foksal (2021)
Wydawnictwo WAB (2021)
ISBN:
978-83-280-8762-0, 978-83-280-9042-2
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
4.2 (17 głosów)

Nowa ekscytująca powieść Magdaleny Witkiewicz, jednej z najpopularniejszych polskich pisarek. Wizjer to znakomity, trzymający w napięciu thriller, który od samego początku wciąga w genialną intrygę, nie raz zaskoczy i sprawi, że na nowo spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość – zarówno tę realną, jak i wirtualną. Każdy z nas pewnie choć raz zastanawiał się, dlaczego pewne sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. A co, jeśli naszym życiem nie rządzi przypadek, ale można je zaplanować, kontrolować i przewidzieć? I jaką władzę może mieć nad tym jeden, z pozoru niewiele znaczący, człowiek? W życiu Laury, młodej samotnej matki, zaczynają dziać się niewiarygodne rzeczy. Niektórzy znajomi znikają bezpowrotnie bez zapowiedzi, inni ulegają dziwacznym wypadkom bądź popełniają samobójstwa. Czy podejrzana seria wydarzeń w jej życiu ma jakiś związek z pracą, którą kobieta wykonuje, czyli projektowaniem i prognozowaniem zachowań oraz potrzeb konsumentów? Czy istnieje „ktoś”, kto nami steruje? Kto to jest? No i najważniejsze – po co to robi?[nota wydawcy].
Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Wizjer Magdalena Witkiewicz. • Pierwszy thriller napisany przez Panią Magdę specjalistkę od szczęśliwych zakończeń tym razem zaskakuje swoich czytelników. Doskonale wkracza w świat akcji oraz manipulacji, będziesz bał się włączyć komputer. • Po książki Magdaleny Witkiewicz sięgam bez zastanowienia bo wiem że przyjemnie się je czyta i dostarcza wielu emocji. • Laura samotnie wychowuje syna. Pewnego dnia pozornie nieznacząca informacja uruchamia lawinę zdarzeń. • Laura bez zastanowia rzuca pracę, by za chwilę dostać wymarzoną ofertę zatrudnienia. Niczego nieświadoma Laura nie wie że znajduję się w centrum całego zamieszania .Kobieta ma wrażenie że zaczyna oglodać swoje życie jak przez szybę, bo odkrywanie kolejnych tajemnic prowadzi do jeszcze większych zagadek. • Z każdą przeczytaną stroną fabuła historii wciąga coraz bardziej, śledząc losy bohaterów oraz odkrytych tajemnic. A do tego zaskakując zakończenia, całkiem inne niż do tej pory w książkach Pani Magdy. • Polecam z całego serca.
  • Ta wersja Witkiewicz nie przypadła mi zbytnio do gustu.
  • Wciągająca książka. Lekko przewidywalna, ale nie przeszkadza to w czytaniu.:) Czekam na kolejną pozycję tej autorki.
  • Niezły triller, choć nieco przewidywalny. Jednak chce się czytać kolejną część. Może powstanie?
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo