Światło, które nigdy nie gaśnie

Autor:
Magdalena Majcher
Wydawcy:
Wydawnictwo Pascal (2021)
Legimi (2021)
ISBN:
978-83-8103-780-8, 978-83-8103-796-9
978-83-8103-780-8
Autotagi:
beletrystyka
druk
e-booki
książki
powieści
proza
rodzina
4.0 (2 głosy)

Opowieść o tym, jak łatwo pogubić się w pogoni za pieniędzmi i stracić to, co najcenniejsze.

Alicja postanowiła nigdy nie wracać do rodzinnego Kołobrzegu. Złość i duma nie pozwalały jej wysłuchać najbliższych.

Ale los bywa przewrotny i Alicja musi wrócić, bo z dnia na dzień zostaje z niczym. Jej mąż jest oskarżony o przestępstwa skarbowe i tonie w długach. Alicja kolejny raz musi uciekać, tym razem z miejsca, w którym udało jej się zapomnieć o przeszłości. Ale czy na pewno zapomniała? Czy przeszłość można tak po prostu wymazać, udawać, że nigdy się nie wydarzyła?

Alicja będzie musiała stanąć twarzą w twarz z ludźmi, którzy mieli zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa i szczęście, a zdradzili ją w najdotkliwszy sposób. Będzie musiała też nauczyć się tego, czego nigdy nie potrafiła – być sama.

Więcej...
Wypożycz w krakowskiej bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Recenzje
  • Magdalena Majcher - cykl : ŚWIATŁO, KTÓRE NIGDY NIE GAŚNIE • cz. I - ŚWIATŁO, KTÓRE NIGDY NIE GAŚNIE • cz. II - ŚWIATŁO, KTÓRE ROZJAŚNIA MROK • Kiedy życie wali się jak domek z kart, powrót w rodzinne strony staje się czasem koniecznością, choć tyle było zarzekań, że : NIGDY NIE WRÓCĘ !!! A jednak Alicja wraca do Kołobrzegu, bo tylko tam pozostało jej coś własnego, mieszkanie po babci. Ale też niezgoda w rodzinie i konflikt z siostra Agatą. • Co wydarzyło się między kobietami i w rodzinnym domu? Czy demony przeszłości pozwolą na odrzucenie poczucia winy i naprawę relacji rodzinnych? /cz. I/ • W cz. II czytamy, że powoli siostry odzyskują wzajemne zaufanie, Alicja próbuje ułożyć sobie nowe życie. Nagle obie dowiadują się, że w życiu ojca jest młoda kobieta. Kim jest nowa znajoma rodzica? Czyżby nowa rodzinna tajemnica? • POLECAM ten pełen emocji i rodzinnych tajemnic oraz niedomówień cykl powieściowy.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
KrakowCzyta.pl to portal, którego sercem jest olbrzymi katalog biblioteczny, zawierający setki tysięcy książek zgromadzonych w krakowskich bibliotekach miejskich. To miejsce promocji wydarzeń literackich i integracji społeczności skupionej wokół działań czytelniczych. Miejsce, w którym możemy szukać, rezerwować, recenzować, polecać i oceniać książki.

To społeczność ludzi, którzy kochają czytać i dyskutować o literaturze.
foo